قیمت بلیط هواپیما تهران به گرگان ، ماهان فلای

 بلیط هواپیما تهران به گرگان

شهر گرگان مرکز استان گلستان میباشد طبیعت بکر این شهر هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می نماید چرا که شهر گرگان در تمامی فصول زیباست این شهر از قدمت تاریخی بالا یی برخودار است به طوری که نام قدیمی گرگان استرآباد بوده و و مناطق تاریخی آن در فهرست میراث ملی ایران ثبت است . شهر گرگان نبست به دیگر شهرهای شمالی از آب و هوای معتدل تری برخودار است اوج سرما در شهر گرگان بهمن ماه است همه این عوامل باعث شده است که مسیر هوایی تهران به گرگان و گرگان به تهران پر تردد شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران به گرگان

همانطور که در بالا گفته شد تردد پروازهای تهران به گرگان و گرگان به تهران بالاست برای اینکه شما بلیط هواپیما مسیر تهران به گرگان را با قیمت مناسب تهیه بفرمایید می توانید از بلیط های سیستمی و چارتری این مسیر استفاده نمایید. اما اینکه قیمت بلیط هواپیما تهران به گرگان چقدر است تحت تاثیر عواملی بسیاری است : مانند نوع کلاس پروازی ، نوع بلیط هواپیما ، تاریخ و ساعت پرواز ، نوع شرکت هواپیمایی و ...  و در اینجا شما به دنبال یک قیمت مناسب هستنید که می توانید برای دست یافتن به قیمت مناسب از بالای همین صفحه اقدام به جستجوی پرواز مسیر تهران به گرگان نمایید و لیست پرواز تهران به گرگان را مشاهده نماید و ارزان ترین پرواز را برای خودتان رزرو نمایید.

بلیط چارتر تهران به گرگان

و اما بلیط چارتر در مسیر تهران به گرگان همیشه از قیمت مناسبی برخودار است و شما می توانید این بلیط چارتر را نیز از وب سایت ماهان فلای رزرو آنلاین داشته باشید . معمولا بلیط چاتری این مسیر به دلیل اینکه رقابت در بین چارتر کننده های این مسیر است قیمت پایینی دارد و آژانس های چارتر کننده برای افزایش کیفیت خود و کاهش قیمت بلیط هواپیما خود اقدام به رقابت نموده که در نتیجه به نفع مسافر است اما توجه داشته باشید که بلیط های چاتری یک سری قوانین دارند که ممکن است این قوانین همیشه به نفع مسافر نباشد به طور مثال اینکه احتمال کنسلی با درصد جریمه پایین دربلیط های چارتری بسیار کم است ، پس اگر از سفر خود مطمئن هستنید و می خواهید ارزان سفر کنید از بلیط چارتری تهران به گرگان استفاده نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران به گرگان

گاها پیش می آید که ظرفیت هواپیما مسیر تهران به گرگان پر نمیشود در این صورت چارتر کننده های این مسیر اقدام به کاهش زیادی در قیمت بلیط هواپیما تهران به گرگان می کنند که البته این اتفاق در ساعات پایانی پرواز اتفاق می افتند مثلا سه ساعت مانده به پرواز . و شما اگر اماده سفر شوید به سرعت ، می توانید خیلی ارزان به گرگان سفر کنید .

حالا برای اینکه بتوانید بلیط لحظه آخری و افری تهران به گرگان را مشاهده نمایید از بالا همین صفحه اقدام به جستجوی پرواز تهران به گرگان نمایید در همین امروز . نرخ هایی که مشاهده می نمایید از ارزان ترین ها شروع میشود اگر قیمت مناسبی دید سریع اقدام به رزرو نمایید زیرا که ممکن است هر لحظه پر شود. مشکلی هم داشتید با همکار ما در تماس باشید : 09199395131

نام فرودگاه شهر گرگان : فرودگاه بین المللی گرگان

مسافت تهران تا گرگان : 302 کیلومتر

مدت زمان پرواز تهران به گرگان : یک ساعت 13 دقیقه تقریبا

ایرلاین هایی که مسیر هوایی تهران به گرگان را پوشش می دهند : شرکت هواپیمایی ایران ایر ، آسمان و پویا

برترین ایرلاین مسیر تهران به گرگان : شرکت هواپیمایی آسمان

با ماهان فلای آنلاین پرواز کنید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.