بلیط+لحظه+آخری+مشهد+شیراز

بلیط لحظه آخری مشهد شیراز

قیمت بلیط لحظه آخری مشهد به شیراز برای تاریخ : 98/1/27 فقط 106 هزار تومان میباشد ساعت پرواز این هواپیما 17:25 و توسط ایرلاین سپهران انجام میگردد.شما می توانید با عضویت در کانال رسمی ماهان فلای لیست این قیمت های ارزان هواپیما را به صورت روزانه مشاهده نمایید و با همان قیمت در همان لحظه خرید نمایید. دوستان گرامی توجه داشته باشید که نرخ های بلیط هواپیما که به صورت لحظه آخری در وب سایت قرار می دهیم مانند همین قیمت بلیط هواپیما مشهد به شیراز ، به صورت لحظه ای میباشد یعنی این قیمت ها دائما در حال تغییر میباشد و ممکن است ارزان و یا گران شود (این موضوع را به این دلیل مطرح کرده ایم که خیلی از دوستان سوال پرسیدن چرا به این قیمت در حال حاضر گران تر و یا ارزان تر است؟) پس توجه داشته باشید که بلیط های لحظه آخری و بلیط های چارتری در لحظه (هر 15 دقیقه به صورت میانگین) قیمت هایشا ن تغییر می کند چرا که به لحظات پرواز نزدیک میشویم و در نتیجه اینکه ممکن است ظرفیت باقی مانده تکیمل گردد یا نگردد.

بلیط چارتری ارزان مشهد شیراز

شما می توانید برای خرید بلیط ارزان مشهد به شیراز از بلیط هواپیمای چارتری این مسیر استفاده نمایید معمولا این قیمت های نسبت به بلیط ها هواپیما سیستمی ارزان تر میباشد چرا که قیمت و قوانین این بلیط های چارتری به دست چارتر کننده های همان مسیر بوده (البته در چهارچوب قانون) پس اگر بلیط ارزان چارتری در مسیری را مشاهده کردید که ارازن است همان لحظه از ماهان فلای رزرو نمایید. معمولا بلیط های چارتری در کل ارزان تراست و خیلی از ماها ترجیح می دهیم ارزان سفر کنیم. اما در این میان قرار گرفتن بلیط های لحظه آخری آن مسیر مورد نظر شما، به صورت اتفاقی است تا حدودی. اما مسیر مشهد به شیراز چون پر ترافیک بوده همیشه بلیط های لحظه اخری دارد. توجه داشته باشید که بلیط های چارتری مشهد به شیراز و سایر بلیط های چارتری تحت تاثیر قوانین چارتر کننده میباشد این موضوع را از بابت کنسلی از سمت مسافر بیان کردیم (که معمولا دارای درصد جریمه هایی بالایی میباشد اگر از سمت مسافر کنسل شودکه در اکثر موارد قابل کنسل شدن از سمت مسافر هم نیست). پس اگر از سفرتان مطمئن هستید از بلیط های چارتری استفاده نمایید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به شیراز

دوستان قیمت بلیط هواپیما تحت تاثیر عوامل بسیاری میباشد که می توان به نوع بلیط هواپیما اعم از سیستمی و چارتری ، نوع ایرلاین ان مسیر ، نوع کلاس پروازی ، تاریخ و ساعت پرواز و ... اشاره کرد پس اینکه به این موارد در هنگام رزرو بلیط هواپیمای خودتان توجه داشته باشید البته کسانی قبلا از وب سایت ما بلیط هواپیما خود را رزرو کرده اند با این مسائل آشنایی دارد. دوستان عزیز در هنگام وارد کردن مشخصات خودتان در رزرو بلیط هواپیما به شدت دقت نمایید و کاملا براساس آنچه در شناسنامه شما و یا کارت ملی شما درج شده است وارد نماید (با پیشوند و پسوند اسم) چرا که این مغایرت اسم روی بلیط هواپیما شما با کارت ملی شما باعث ایجاد دردسر در فرودگاه میشود پس حتما اطلاع خودتان کاملا صحیح وارد نمایید.(تغییر اسم حتی یک حرف در بعضی از موارد شامل جریمه میگردد)

رزور بلیط ارزان هواپیما مشهد به شیراز

برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد به شیراز از طریق لینک زیر اقدام نمایید :

بلیط ارزان هواپیما مشهد شیراز

شماره های تماس با ما :

شماره نمایندگی ما در تهران : 09199395131

در ضمن عضو کانال لحظه آخری ما در تلگرام شوید تا لیست ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما برای شما روزانه ارسال شود:

 کانال تلگرام بلیط ارزان هواپیما


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.