قیمت+بلیط+هواپیما+تهران+شیراز

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما مسیر تهران به شیراز روی لینک زیر کلیک نمایید و قیمت این مسیر را برای تاریخ امروز مشاهده و خرید نمایید : 

قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز

پس از اینکه لینک بالا را کلیک کردید لیستی از پروازهای مسیر تهران به شیراز را برای شما نمایش می دهد . ترتیب این لیست بر اساس ارزان ترین قیمت این مسیر شروع به نمایش داده میشود.پس از اینکه قیمت مسیر تهران به شیراز را مشاهده کردید شما میتوانید با زدن دکمه انتخاب و وارد کردن اطلاعت فردی بلیط هواپیما این مسیر را رزرو و خرید نمایید. شما میتوانید با رفتن به قسمت جزئیات پرواز سایر مشخصات این پرواز را مشاهده نمایید اعم از : ساعت و تاریخ پرواز ، شماره پرواز ، نوع ایرلاین ، و ...

ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به شیراز ، استفاده از بلیط های لحظه آخری این مسیر میباشد .با توجه به اینکه مسیر هوایی تهران به شیراز دارای تردد بالا بوده بلیط های لحظه آخری بسیاری در در طول روز برای این مسیر در وب سایت خود قرار می دهیم که می توانید این پروازها را رزور نمایید.اما بهترنی گزینه برای خرید ارزان ترین بلیط هوایپما این مسیر عضو شدن در کانال بلیط لحظه آخری وب سایت ماهان فلای میباشد برای عضو شدن می توانید از انتهای همین صفحه اقدام نمایید.

برنامه پروازی مسیر تهران به شیراز

با توجه به اینکه مسیر هوایی تهران به شیراز دارای تردد بالا و ترافیک بالا بوده، به صورت روزانه و منظم پروازهای مختلفی به شرح زیر ، این مسیر را پوشش می دهد روزهای پرواز تهران به شیراز : شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، جمعه .

ایرلاین هایی که مسیر هوایی تهران به شیراز را پوشش می دهد : ماهان ایر ، کاسپین ، آتا ایر ، هواپیمایی آسمان ، ایران ایر ، هواپیمایی سپهران ، ایر تور ، هواپیمایی زاگرس ، هواپیمایی ساها ، قشم ایر ، هواپیمایی وارش هواپیمایی معراج 

مسافت هوایی تهران تا شیراز : 908 کیلومتر

مدت زمان پرواز تهران شیراز : 49 دقیقه

بلیط لحظه آخری تهران شیراز

با توجه به اینکه مسیر هوایی تهران به شیراز دارای تردد بالا و ترافیک بالا بوده، بلیط های لحظه آخری نیز وجود دارد برای آگاهی از بلیط های لحظه آخری تهران به شیراز رای تاریخ امروز روز لینک زیر کلیک نمایید تا لیست پروازهای لحظه آخری این مسیر را مشاهده و رزرو نمایید و راه دوم هم عضو شدن در کانال بلیط هواپیما لحظه آخری ماهان فلای میباشد که لینک آن در انتهای همین مطلب وجود دارد که میتوانید عضو شوید .

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به شیراز

 

اطلاعات پرواز فرودگاه شیراز

برای آگاهی از پروازهای ورودی و پروازهای خروجی فرودگاه شیراز روز لینک زیر می توانید کلیک نمایید و بورد فرودگاه شیراز را به صورت آنلاین مشاهده نمایید :

اطلاعات پرواز فرودگاه شیراز

کانال تلگرام بلیط ارزان هواپیما

اگر می خواهید که بلیط های لحظه آخری و ارزان قیمت مسیر تهران به شیراز و سایر مسیرهای داخلی و خارجی را مشاهده و رزور نمایید حتما عضو کانال تلگرام ما شوید . ما به صورت روزانه و منظم لیست پروازهای آفری مسیرهای ارزان قیمت آن روز را در کانال قرار می دهیم که این پروازهای دارای قیمت پایین و لحظه آخری میباشد و با قیمت ارازن می توانید مسیر مورد نظرتان را سفر نمایید. روی لینک زیر کلیک نمایید و عضو شوید :

کانال تلگرام بلیط ارزان هواپیما


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.