پرواز تهران به شیراز

پرواز تهران به شیراز

برای خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز ، می توانید از همین صفحه در قسمت کادر جستجوی پرواز مبدا را تهران و مقصد را شیراز زده و سپس تاریخ مورد نظرتان را انتخاب می نمایید و سپس بروی دکمه "جستجو" پرواز کلیک می نمایید لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز برای شما نمایش داده می شود که از ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما این مسیر شروع میشود. می توانید در این قسمت ساعت دقیق پرواز و نوع ایرلاین و شماره پرواز ، نوع هواپیما ، نوع بلیط (چارتری یا سیستمی) نوع کلاس پروازی (اکونومی یا بیزینس) را مشاهده نمایید. بعد از اینکه ساعت پرواز خودتان را انتخاب کردید می توانید روی دکمه "انتخاب" کلیک نمایید و مشخصات فردی خود و یا همراهانتان (اگر دارید) به همراه یک شماره موبایل وارد نمایید در مرحله بعدی وارد درگاه پرداخت بانکی می شود که مبلغ بلیط را با یک رمز دوم پرداخت می کنید و در نهایت بلیط هواپیما شما صادر میشود که به صورت فایل pdf می توانید دانلود نمایید و چاپ کنید ( که البته لازم به چاپ نیست بلکه با یک کارت شناسایی معتبر باید به فرودگاه مراجعه نمایید ) نکته دوم اینکه هنگامی که خرید شما موفق و بلیط شما صادر شد یک پیامک از سمت شرکت ما در مورد اطلاعات پرواز رزرو شده شما به همراه یک پیام صوتی ، ارسال میشود. 

پرواز تهران به شیراز ماهان

همانطور که در بالا گفته شد هنگامی که لیست پرواز آن روز برای شما نمایش داده میشود نام ایرلاین ها و نشان ایرلاین های را نیز می توانید ببنید پس در اینجا می توانید ایرلاین ماهان ایر را انتخاب نمایید و عملیات رزور بلیط هواپیما تهران به شیراز ماهان ایر را که در بالا توضیح داده ایم انجام دهید. بسیار از افراد ایرلاین ماهان ایر را به این دلیل انتخاب می نمایید چرا که دارای خدمات و کیفیت بالایی میباشد ایرلاین ماهان ایر در حال حاضر برترین ایرلاین داخلی بوده 

بلیط هواپیما تهران به شیراز چارتری

اینکه چرا افراد بلیط هوایما چارتری تهران به شیراز را انتخاب می نمایید این است که بلیط چارتری قیمت ارزان تری دارد. اما توجه داشته باشید که همیشه ارزانی ملاک نیست ، بلیط چارتری از نظر نوع هواپیما و صندلی و ... با سیستمی تفاوتی ندارد اما در زمینه کنسلی از سمت مسافر و یا جا ماندن مسافر از پرواز کاملا به بلیط سیستمی تفاوت دارد. بلیط چارتری تقریبا قابل استرداد نمی باشد و البته گاها پیش می آیند که چارتر کننده قبول می کند که استرداد نمایید اما دارای میزان جریمه بالایی میباشد پس به این مورد توجه داشته باشید در هنگام رزرو در وب سایت ما واژه اکونومی همان بلیط چارتری بوده. یعنی اگر می خواهید بلیط چارتری تهران به شیراز را انتخاب کنید قسمتی که نوشته "اکونومی" را انتخاب نمایید.

بلیط هواپیما تهران شیراز سیستمی

اما در این میان افرادی نیز وجود دارد که همیشه بلیط هواپیما سیستمی تهران به شیراز را رزرو می نماید که البته کار بسیار درستی می نمایید چرا که اگر مسافراقدام به کنسلی بلیط حتی در ساعات پایانی پرواز نمایید ، و یا حتی از پرواز جا بماند ، طبق قوانین میزان جریمه این نوع بلیط ها ( با توجه به نوع ایرلاین) لحاظ شده سپس الباقی مبلغ به حساب ان مسافر برگشت داده میشود. در وب سایت اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران به شیرازبه صورت سیستمی را دارید با عنوان "سیستمی" نیز درج شده است.

سایر اطلاعات پرواز تهران به شیراز

مسیر پروازی تهران به شیراز به دلیل تردد بالا و ترافیک بالا به صورت روزانه و به صورت هفته روز هفته و در ساعت مختلف دارای پرواز بوده که می توانید هم به صورت چرارتی و هم به صورت سیستمی و هم به صورت کلاس پروازی اکونومی و هم کلاس پروازی بیزینس از این پرواز استفاده نمایید . مسافت تهران تا شیراز 905 کیلومتر بوده و مدت زمان پرواز تهران به شیراز 50 دقیقه بوده. ایرلاین هایی که مسیر هوایی تهران به شیراز را پوشش می دهند تیز عبارتند از : ماهان ایر ، کاسپین ، آتا ایر ، هواپیمایی آسمان ، ایران ایر ، هواپیمایی سپهران ، ایر تور ، هواپیمایی زاگرس ، هواپیمایی ساها ، قشم ایر ، هواپیمایی وارش هواپیمایی معراج. که می توانید هر ایرلانی که مد نظر شماست انتخاب نمایید. 

درباره فرودگاه شیراز

فرودگاه شیراز با نام فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز پس از فرودگاه بین الملی امام خمینی مجهزترین فرودگاه کشور از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است. شاید بد نیست بدانید که فرودگاه شیراز بعد از فرودگاه مهر آباد تهران و فرودگاه شهدی هاشمی نژاد مشهد و فرودگاه بین المللی امام خمینی ، چهارمین فرودگاه پرترافیک کشورمان می باشد. فر.دگاه شیراز دارای دو ترمینال بوده که ترمینال شماره 1 برای پروازهای داخلی و ترمینال شماهر 2 برای پروازهای خارجی .در ترمینال خارجی فرودگاه شیراز روزانه 10 پرواز خارجی صورت می گیرد. یکی از نکات مهم و خوب فرودگاه شیراز بخش صدور ویزا میباشد، که تمامی گردشگران غیرایرانی کشورهای مختلف پس از فرودگاه به کشور از طریق فرودگاه شیراز می توانند در کمتر از 15 دقیقه ویزای توریستی دو هفته ای دریافت کنند که البته کشورهایی نظیر کلمبیا ، آمریکا ، بریتانیا ، کانادا ، عراق، پاکستان ، اردن ، بنگلادش ، سومالی از این قاعده مستثنی هستند. 

مسیرهای پروازی فرودگاه شیراز

در حال حاضر این فرودگاه یعنی فرودگاه شیراز دارای 33 پرواز داخلی و خارجی میباشد که پروازهای داخلی فرودگاه شیراز عبارتند از : تبریز ، تهران ، مشهد ، اصفهان ، اهواز ، ساری ، آبادان ، نوشهر ، بندرعباس ، بوشهر ، کرمانشاه ، کرمان ، لارستان ، لامرد ، لاوان ، کیش ، قشم ، سیری ، خارک ، ماهشهر ، رشت و عسلویه و پروازهای خارجی فرودگاه شیراز عبارتند از : گرجستان ، ارمنستان ، جمهوری آذربایجان ، عربستان ، بحرین ، عراق ، ترکیه ، کویت ، عمان ، سوره ، مالزی ، قطر ، امارارت متحده عربی (دبی ، شارجه ، ابوظبی) و البته به صورت موردی نیز پاکستان ، مصر ، روسیه ، سودان پرواز دارد.

ایرلاین های داخلی و خارجی فرودگاه شیراز

شرکت های هواپیمایی داخلی بعلاوه مقاصد پروازی که در فرودگاه شیراز فعالیت می کنند عبارتند از :

 • ایرلاین سپهران ( فرودگاه مهرآباد تهران و فروگاه مشهد)
 • ایرلاین ایران ایر : ( فرودگاه آبادان ، فرودگاه اهواز ، فرودگاه بندرعباس ، بوشهر ، بندرلنگه ، اصفهان ، مهرآباد تهران )
 • ایرلاین ماهان : ( فرودگاه اهواز ، فرودگاه کرمان ، فرودگاه مهرآباد تهران )
 • ایرلاین قشم : ( فرودگاه کیش ، مشهد ، دیرستان ، جزیره سیری ، تهران ، تبریز)
 • ایرلاین معراج : فرودگاه مشهد ، مهرآباد تهران)
 • ایرلاین کیش : ( فرودگاه کیش ، مشهد ، مهرآباد ، رشت)
 • ایرلاین آسمان : ( فرودگاه آبادان ، اهواز ، بندرعباس ، کنارک ، اصفهان ، کرمان ، کرمانشاه ، کیش ، لامرد ، مشهد ، نوشهر ، دیرستان ، رشت ، ساری ، سیری ، تبریز ، تهران ، زاهدان)
 • ایرلاین نفت : ( فرودگاه اهواز ، اصفهان ، مهرآباد تهران )
 • ایرلان ایر تور : ( فرودگاه آبادان ، اهواز ، کیش ، مشهد ، تهران)
 • ایرلاین تابان ( فرودگاه مهرآباد تهران و فرودگاه مشهد)
 • ایرلاین زاگرس : ( فرودگاه مشهد و تهران)

شرکت های هواپیمایی خارجی که در فرودگاه شیراز فعالیت می کنند به همراه مقصد های پروازی آنها :

 • ایرعربیا : فرودگاه شارجه (امارات)
 • استرین ایرلاینز : فرودگاه وین (اتریش)
 • کرندون ایرلاینز : دارای پروازهای فصل به فرودگاه های آدانا (ترکیه) و فرودگاه آنتالیا (ترکیه)
 • فلای دبی : فرودگاه دبی (امارات متحده عربی)
 • قطر ایرویز : فرودگاه بین المللی حَمَد دوحه (قطر)
 • تیلوبند ایرلانز : پروازهای فصلی به فرودگاه های آدانا (ترکیه) و فرودگاه آنتالیا (ترکیه)
 • ترکیش ایرلاینز: فرودگاه استانبول (ترکیه) ، فرودگاه اسپارتا سلیمان دمیرل (ترکیه)
 • هواپیمایی سعودی : پروازهای فصلی به فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز جده (عربستان سعودی) ، فرودگاه شاهزاده محمد بن عبدالعزیز مدینه (عربستان سعودی)
 • ایران ایر : فرودگاه بغداد ، فرودگاه حَمَد دوحه (قطر) ، فرودگاه دبی (امارات) ، فرودگاه بین المللی کویت ، فرودگاه نجف (عراق)
 • ایرلاین آسمان : فرودگاه دبی (امارات) ، فرودگاه مسقط (عمان) و پروازهای فصلی به فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان (ارمنستان)
 • ایرلاین کیش : فرودگاه مسقط (عمان)
 • ایرلاین ماهان ایر : پروازهای فصلی به فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز جده (عربستان سعودی) ، فرودگاه شاهزاده محمد بن عبدالعزیز مدینه (عربستان سعودی)
 • ایرلاین قشم ایر : فرودگاه بغداد (عراق) ، فرودگاه نجف (عراق)
 • ایرلاین تابان : فرودگاه اسپارتا سلیمان دمیرل (ترکیه) و فرودگاه استانبول
 • ایرلاین زاگرس : فرودگاه بین المللی کویت
آدرس و تلفن فرودگاه شیراز

شماره تلفن فرودگاه شیراز : 07137115000

آدرس سایت فرودگاه شیراز : shiraz.airport.ir


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.