پرواز شیراز به تهران

پرواز شیراز به تهران

برای خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران می توانید از بالای همین صفحه اقدام نمایید . در قسمت مبدا "شیراز" و در قسمت مقصد "تهران" را انتخاب و یا به صورت فارسی تایپ می نمایید سپس تاریخ پرواز شیراز به تهران را انتخاب می نمایید و در نهایت "جستجو" پرواز را را کلیک می نمایید. لیستی از پروازهای شیراز به تهران برای شما شروع به نمایش داده میشود که در ساعات مختلف و توسط ایرلاین های مختلف می باشد. این لیست پرواز شیراز به تهران براساس ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به تهران برای ما نمایش داده شده یعنی اولین پرواز که مشاهده می نمایید دارای ارزانترین قیمت برای این مسیر (برای همین لحظه) میباشد. این قیمت ها در حال تغییر نیز میباشد بخصوص بلیط های چارتر شیراز به تهران چرا که قیمت بلیط چارتر شیراز به تهران تحت تاثیر عوامل بسیاری مانند ظرفیت باقی مانده ، تاریخ و ساعت پرواز و ... تغییر میکند. اما با توجه به اینکه تعداد پرازهای شیراز به تهران زیاد بوده و ترافیک بالایی دارد در بسیار از موارد این مسیر دارای پروازهای لحظه آخری ارزان میشود. اما بلیط های لحظه آخری همانطور که از نامشان پیداست در لحظات آخر پرواز ارائه می شوند (کمتر از 24 ساعت) اما دارای قیمت ارزانتری نسبت به بلیط سیستمی شیراز به تهران دارد که البته همیشه اینطور نیست اگر می خواهید لیست ارزانترین پروازهای آفری ویژه و لحظه آخری هواپیما شیراز به تهران را مشاهده نمایید پیشنهاد ما به شما این است که عضو کانال تلگرام ما "ماهان فلای" شوید.ما به صورت روزانه این لیست را بروز می کنیم. 

پرواز شیراز به تهران ماهان

بسیاری از افراد با تجربه در پرواز ،برای خرید بلیط هواپیما خود ، ایرلاین خاصی را مد نظر دارند در این میان ایرلاین ماهان ایر دارای محبوبیت خاصی در بین مسافران میباشد چرا که این ایرلاین دارای برترین کیفیت در بین سایر ایرلاین ها را دارد (به تجربه ما) . اگر شما قصد خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران ماهان ایر را دارید در هنگامی که لیست پرواز شیراز به تهران را باز کردید (در بالا توضیح داده شد) می توانید در قسمت جزئیات پرواز ، نوع ایرلاین را مشاهده نمایید. که نام و نشان ایرلاین ماهان ایر را نیز می توانید مشاهده نمایید سپس اقدام به رزور و خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران ماهان نمایید. 

بلیط هواپیما لحظه آخری شیراز به تهران

بلیط لحظه آخری همانطور که از نامش پیداست در لحظات آخر پرواز ارائه میشود (کمتر از 24 ساعت) و معمولا بلیط های لحظه آخری در کنار بلیط چارتری قرار می گیرد یعنی اینکه بلیط هواپیما به صورت چارتری ، لحظه آخری میشوند. بلیط هواپیما سیستمی و یا چارتری و یا لحظه آخری با یکدیگر از نظر نوع هواپیما و نوع صندلی و ... با هم تفاوتی ندارند اما از نظر قیمتی با هم تفاوت دارند . معمولا بلیط های سیستمی داری قیمت بالا تر ، بلیط های چارتر دارای قیمت پایین تر و بلیط لحظه آخری گاها پایین تر از هر دو مورد قبلی میباشد (که همیشه اینطور نیست) .گاها پیش می آید به دلایلی مانند تاریخ و ساعت پرواز و یا ظرفیت باقی مانده هواپیما و ... چارتر کننده یکی مسیر اقدام به کاهش قیمت بلیط هواپیما در لحظات آخر می نمایید که اصطلاحا بلیط لحظه آخری می گویند و همانطور که در بالا گفته شد، مسیر شیراز به تهران چون دارای تردد بالایی است در نتیجه اینکه دارای بلیط های لحظه آخری بسیاری نیز است و شانس اینکه شما پروازی ارزان در این مسیر داشته باشید بالاست ، برای مشاهده این لیست پروازهای لحظه آخری شیراز به تهران و یا بلیط های آفری شیراز به تهران عضو کانال تلگرام ما شوید. و یا اینکه بلیط هواپیما شیراز به تهران را برای همان روز مشاهده نماید. 

ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به تهران

همانطور که در بالا گفته شد گاهی پیش می آید که یک مسیر دارای پروازهای آفری میشود. شما می توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به تهران را در وب سایت ما تهیه نمایید اما برای آگاهی از قیمت ارزان بلیط هواپیما شیراز به تهران این مسیر را در وب سایت ما برای همان روز (لحظه آخری) سرچ نمایید. و یا اینکه عضو کانال تلگرام ما شوید. ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به تهران به پیشنهاد ما بلیط چارتر شیراز به تهران و بلیط لحظه آخری شیراز به تهران و بلیط آفری شیراز به تهران می باشد. اگر کمی صبر داشته باشید و دقت نمایید و وب سایت ما را در ساعات مختلف چک نمایید می توانید بلیط ارزان تهیه کنید.

بلیط هواپیما شیراز تهران چارتر

بلیط چارتری شیراز به تهران به دلیل اینکه دارای قیمت ارزان تری نسبت به بلیط سیستمی بوده دارای محبوبیت در بین مسافران (البته در کلیه مسیرها) میباشد. همانطور که در بالا گفته شد بلیط چارتری از نظر صندلی هواپیما ، نوع هواپیما و ... با بلیط سیستمی تفاوتی ندارد اما در قیمت این دو نوع بلیط تفاوت وجود دارد که معمولا بلیط چارتر ارزان تر است. از جمله تفاوت های بلیط سیستمی شیراز به تهران و بلیط چارتری شیراز به تهران می توانید به کنسلی آن اشاره کرد. بلیط چارتر با توجه به قوانین چارتر کننده مسیر بوده و معمولا قابلیت کنسلی ندارد (به دلیل قیمت پایین) و اگر هم داشته باشد دارای میزان جریمه بالایی است. اما بلیط سیستمی حتی در ساعات آخر پرواز مسافر قصد کنسل کردن آن را داشته باشد باز هم میشود که البته میزان جریمه طبق قوانین اعمال میشود و الباقی به مسافر برگشت داده میشود در پروازهای سیستمی (بسته به کلاس پروازی) حتی مسافر جا بماند نیز مقداری از مبلغ بلیط برگشت داده میشود که در بلیط چارتری بدین گونه نیست. 

سایر اطلاعات پرواز شیراز به تهران

شیراز و تهران در فاصله 929 کیلومتری یکدیگر قرار دارند و با توجه به مسافت شیراز تا تهران مدت زمان پرواز شیراز به تهران 50 دقیقه به صورت میانگین میباشد که این مدت بسته به شرایط آب و هوایی تا حدودی متغییر بوده با توجه به اینکه مسیر هوایی شیراز به تهران دارای تردد بالاست ،همه روزه و در ساعات مختلف روز این مسیر دارای پرواز میباشد. ایرلاین هایی که مسیر هوایی شیراز به تهران را پوشش می دهند عبارتند از : ایرلاین سپران ، ماهان ایر ، ایران ایر ، ایران ایر تور ، ساها ایر ، ایرلاین آسمان ، ایرلاین زاگرس ، آتا ایر ، قشم ایر ، معراج ایر ، ایرلاین وارش بود که در دو نوع کلاس پروازی اکونومی و بیزنیس میباشد. 

 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.