پرواز مستقیم تهران به دنیزلی

پرواز تهران به دنیزلی (آنتالیا)

برای خرید بلیط هواپیما از تهران به دنیزلی(آنتالیا) می توانید از کادر بالا "به کجا پرواز می کنید" اقدام نمایید بدین صورت که در مبدا "تهران" و در مقصد "دنیزلی" را وارد می نمایید سپس "تاریخ رفت" پرواز مورد نظرتان را انتخاب می نمایید (هم به صورت شمسی و هم به صورت میلادی می توانید) و در نهایت روی دکمه "جستجو"ی پرواز کلیک می نمایید. لیستی از پرواز مسیر تهران(IKA) به دنیزلی آنتالیا(DNZ) برای شما شروع به نمایش داده می شود. که می توانید ساعت و یا ایرلاین موردنظرتان را انتخاب نمایید. سپس روز دکمه انتخاب کلیک کرده و وارد مراحل ثبت مشخصات فردی خود و یا همراهانتان (اگر دارید) می نمایید و در نهایت مبلغ بلیط هواپیما تهران به دنیزلی را پرداخت می نمایید و سپس بلیط شما صادر شده و بلیط را به صورت فایل pdf دانلود می نمایید و می توانید چاپ کرده و به با به همراه داشتن پاسپورت و ... به فرودگاه امام خمینی (ره) مراجعه نمایید .کلیه مراحل رزور و خرید بلیط هواپیما تهران به دنیزلی آنتالیا(ترکیه) به صورت آنلاین بوده. توجه داشته باشید که پروازهای مستقیم تهران به دنیزلی آنتالیا در روزهای یک شنبه و دوشنبه برگزار نمی شود (پرواز ندارد). در نتیجه اینکه سایر روزها را انتخاب نمایید.

بلیط چارتر تهران به دنیزلی (آنتالیا)

معمولا بلیط های چارتر تهران به دنیزلی آنتالیا نسبت به بلیط های سیستمی این مسیر دارای قیمت مناسب تر و ارزان تر بوده به همین دلیل در بین مسافران دارای محبوبیت بیشتری است و بسیاری ترجیح می دهند که این مسیر را با بلیط های چارتری طی نمایید. توجه داشته باشید که بلیط های چارتری را شما نمی توانید کنسل نمایید (به عکس بلیط های سیستمی) به صورت واضح تر اینکه بلیط های چارتری تحت تاثر قوانین چارتر کننده آن مسیر بوده که ممکن است کنسل نماید و اگر هم کنسل نمایید دارای میزان جریمه بالایی خواهد بود پس به این مورد توجه داشته باشید. همانطور که در قسمت بالا توضیح داده شد شما می توانید بلیط چارتر تهران به دنیزلی را نیز از وب سایت ما رزرو نمایید.

بلیط هواپیما تهران دنیزلی ماهان

بسیاری از افراد برای رفتن به دنیزلی به دنبال ایرلاین محبوب و مورد نظر خود هستند در این میان ایرلاین ماهان ایر انتخاب بسیاری خوبی است چرا که این ایرلاین دارای خدمات باکیفیت تری بوده . برای خرید بلیط هواپیما تهران به دنیزلی (آنتالیا) ماهان ایر می توانید از همان قسمت بالا که توضیح داده ایم نیز اقدام نمایید بدین صورت که پس از مشاهده لیست پرواز تهران به دنیزلی وارد قسمت جزئیات پرواز شده و نام و نشان (لوگو یا آرم) ماهان ایر را مشاهده می نمایید. که می توانید مراحل رزرو این بلیط را انجام دهید.

سایر اطلاعات پرواز تهران به دنیزلی (آنتالیا) ترکیه

تهران و دنیزلی در فاصله 2541 کیلومتری یکدیگر قرار دارند در نتیجه اینکه مدت پرواز تهران به دنیزلی 2 ساعت 50 دقیقه به صورت میانگین بوده . روزهای پرواز مستقیم تهران به دنیزلی آنتالیا (ترکیه) شنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، جمعه می باشد که پرواز مستقیم این مسیر توسط ایرلاین های ماهان ایر و قشم ایر بوده که در دو نوع کلاس پروازی اکونومی و بیزینس کلاس به صورت بلیط چارتری و سیستمی به فروش می رسد. 

نکته های مهم قبل از سفر به دنیزلی (آنتالیا)

  • برای خرید بلیط هواپیما دنیزلی آنتالیا و سفر به ترکیه ، پاسپورت شما باید بیشتر از 7 ماه اعتبار داشته باشد.
  • استان دنیزلی حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد که بیشتر ساکنان آن مسلمان هستند که شامل اهل تسنن و شیعیان می شوند.
  • زبان رسمی مردم دنیزلی ترکی میباشد.
  • هوای استان دنیزلی معتدل بوده.
  • فرودگاه دنیزلی کاردیک در فاصله 50 دقیقه ای از شهر دنیزلی قرار دارد.
  • فاصله شهر دنیزلی تا شهر آنتالیا 238 کیلومتر بوده و به عبارتی 3 ساعت 28 دقیقه راه می باشد.

فرودگاه دنیزلی

 شهر دنیزلی ترکیه (Denizli) یکی از شهرهای توریستی ترکیه بوده و مرکر استان دنیزلی می باشد. نام فرودگاه دنیزلی فرودگاه کاردیک دنیزلی(Denizli Çardak Airport) بوده که یک فرودگاه نظامی و همگانی است. بسیاری از افراد بعد از گشت گذار در دنیزلی راهی آنتالیا می شوند. با توجه به اینکه در حال حاضر پرواز مستقیم از ایران به آنتالیا انجام نمی شود بسیاری از افراد که قصد سفر به آنتالیا را دارند ، دنیزلی و یا اسپارتا را انتخاب می نمایند.

کد یاتا فرودگاه دنیزلی : DNZ

فرودگاه دنیزلی دارای یک ترمینال می باشد.

فاصله فرودگاه دنیزلی(فرودگاه کاردیک) تا مرکز شهر دنیزلی 63 کیلومتر بوده و به عبارتی 50 دقیقه راه می باشد.

فاصله فرودگاه دنیزلی (فرودگاه کاردیک) تا شهر آنتالیا 191 کیلومتر بوده و به عبارتی 2 ساعت 54 دقیقه راه است. (از فرودگاه اسپارتا دورتر است)


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.