بلیط هواپیما تهران استانبول ماهان

قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان

برای مشاهده قیمت بلیط تهران به استانبول ایرلاین ماهان ایر ، می توانید از بالای همین صفحه اقدام نمایید. بدین صورت که در قسمت جستجوی پرواز در قسمت مبدا تهران و در قسمت مقصد استانبول را وارد می نمایید سپس تاریخ مورد نظرتان را انتخاب می نمایید و در نهایت دکمه جستجو را کلیک می نمایید لیست پروازهای تهران به استانبول ترکیه برای شما شروع به نمایش داده می شود قیمت بلیط هواپیما تهران به استانبول ماهان ایر و البته سایر ایرلاین هایی که مسیر پروازی تهران به استانبول را پوشش می دهد را می توانید مشاهده نمایید.ایرلاین ها مسیر تهران استانبول : ماهان ایر ، ایران ایر ، قشم ایر ، ایران ایر تور ، اطلس جت ، آتا ایر ، آسمان ایر ، پگاسوس . شما می توانید هر کدام از این ایرلاین ها را برای تاریخ مورد نظرتان انتخاب نمایید. 

در مسیر پرواز تهران به استانبول انواع کلاس پروازی اکونومی و بیزنیس وجود دارد در این میان ایرلاین های ماهان ایر و ایران ایر و ایران ایر تور ، اطلس جت. کلاس پروازی بیزینس را پوشش می دهند که اگر به دنبال پروازی باکیفیت می باشید می توانید این ایرلاین ها را انتخاب نمایید.

بلیط هواپیما تهران استانبول ماهان

 با توجه به کیفیت بالای پروازهای داخلی و خارجی ماهان ، افرادی که تجربه پرواز با ماهان را داشته اند این ایرلاین را انتخاب می نمایید. از جمله مسیر های خارجی که ایرلاین ماهان پوشش می دهد تهران به استانبول می باشد. شما به راحتی می توانید بلیط هواپیما تهران استانبول ماهان را در انواع کلاس پروازی اکونومی و بیزینس ماهان ایر رزرو و خرید نمایید. توجه داشته باشید در پروازهای خارجی مانند تهران استانبول حداقل 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خمینی ره حضور داشته باشید.در پروازهای خارجی 1 ساعت قبل از پرواز گیت بسته می شود.

میزان بار مجاز در پروازهای تهران به استانبول ماهان ایر در کلاس پرواز اکونومی 30 کیلوگرم برای هر نفر می باشد.

میزان بار مجاز در پروازهای تهران به استانبول ماهان ایر در کلاس پرواز بیزینس 40 کیلوگرم برای هر نفر می باشد.

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران استانبول

اگر به دنبال ارزانترین نرخ هواپیمای تهران به استانبول می باشید می توانید از بلیط چارتر تهران به استانبول و بلیط لحظه اخری تهران به استانبول و بلیط آفری تهران به استانبول استفاده و رزرو نمایید. و حالا سوالی که برای شما پیش می آید این است که :

  • چگونه ارزانترین بلیط چارتر استانبول را خرید کنیم ؟
  • چگونه بلیط لحظه آخری استانبول را خرید کنیم ؟
  • چگونه بلیط آفری استانبول را خرید کنیم ؟

پیشنهاد می کنیم که عضو کانال تلگرامی بلیط لحظه آخری ما شوید ما به صورت روزانه لیست ارزانترین پروازها در کانال خود قرار می دهیم از جمله بلیط لحظه اخری ارزان تهران استانبول بلیط آفری استانبول و بلیط چارتر ارزان استانبول. کسانی که عضو کانال تلگرامی ما هستند این لیست بلیط های ارزان را روزانه مشاهده می نمایید. البته ناگفته نماند علاوه بر این مسیر سایر مسیرهای داخلی و خارجی ارزان قیمت را در کانال خود قرار می دهیم.

ارزان ترین بلیط چارتر استانبول

 همانطور که در بالا گفته شد یکی از راه های خرید بلیط ارزان در مسیر استانبول بلیط چارتر استانبول می باشد که معمولا به دلیل اینکه بدست آژانس های چارتر کننده این مسیر می باشد از قیمت ارزانتری برخودار است که آن هم به دلیل رقابت بین چارتر کننده این مسیر بر سر قیمت و کیفیت خدمات می باشد در وب سایت ما به راحتی می توانید بلیط چارتر تهران استانبول ایرلاین های مختلف را رزرو و خرید نمایید.

بلیط لحظه اخری تهران استانبول

از جمله بلیط های ارزان در مسیر تهران به استانبول ، بلیط لحظه آخری تهران به استانبول می باشد که در بالا نیز گفته ایم برای مشاهده بلیط لحظه آخری تهران استانبول پیشنهاد می کنیم که عضو کانال تلگرامی ما شوید تا بلیط های لحظه آخری ارزان تهران استانبول و بلیط آفری ارزان تهران استانبول را مشاهده کرده و رزرو نمایید.

پرواز تهران استانبول چند ساعت است

مدت زمان پرواز مستقیم تهران به استانبول 2 ساعت 40 دقیقه می باشد. تهران و استانبول در فاصله 2433 کیلومتری یکدیگر قرار دارند. از فرودگاه استانبول (فرودگاه جدید استانبول) تا مرکز شهر استانبول بین 30 تا 90 دقیقه راه است و قیمت بلیط اتوبوس از فرودگاه تا مرکز شهر استانبول 6 لیر میباشد که برای کودکان زیر 5 سال هم نیازی به تهیه بلیط نیست.


 مطالب مرتبط با این پست :

پرواز مستقیم تهران به استانبول

فرودگاه جدید استانبولخرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.