بلیط چارتر شیراز تهران فلای پرشیا

بلیط چارتر شیراز تهران فلای پرشیا

از جمله بلیط های هواپیمایی که در مسیر شیراز به تهران وجود دارد که دارای قیمت ارزان بوده بلیط چارتری شیراز تهران فلای پرشیا می باشد. ایرلاین فلای پرشیا در مسیر شیراز به تهران در حال حاضر فقط کلاس اکونومی را پوشش داده و نیز به صورت چارتری به فروش می رسد که میتوانید اقدام به رزرو این بلیط در بالای همین صفحه در قسمت جستجوی پرواز نمایید. بدین صورت که در قسمت مبدا شیراز و در قسمت مقصد تهران را انتخاب نموده و سپس تاریخ مورد نظرتان را انتخاب می نمایید و در نهایت جستجو را کلیک می نمایید. لیست پروازهای شیراز تهران برای شما برای همان تاریخ مورد نظرتان ، شروع به نمایش داده می شود که میتوانید اقدام به رزرو و خرید بلیط هواپیما این مسیر نمایید علاوه بر ایرلاین فلای پرشیا سایر ایرلاین ها نیز همین مسیر را پوشش می دهند که می توانید آنها را نیز انتخاب نمایید. در مسیر شیراز تهران هم بلیط سیستمی و هم بلیط چارتری و هم بلیط لحظه آخری شیراز تهران وجود دارد چرا که این مسیر از جمله مسیر های پرتردد کشورمان می باشد و با توجه به اینکه مسافران شیرازی از هواپیما استقبال خوبی می نمایید در همه ساعت ها و در کلیه ایام هفته این مسیر دارای پروازهای منظمی می باشد. 

بلیط هواپیما شیراز تهران فلای پرشیا

همانطور که در بالا گفته شد با توجه به تردد بالای مسیر شیراز تهران ، علاوه بر بلیط سیستمی شیراز تهران ، بلیط چارتری شیراز تهران و بلیط لحظه آخری شیراز به تهران و بلیط آفری شیراز به تهران ، نیز وجود دارد. 

بلیط سیستمی شیراز به تهران به دست خوده ایرلاین های این مسیر می باشد که توسط خوده ایرلاین ها به فروش می رسد ومعمولا دارای قیمت مشخصی هستند.

بلیط چارتری شیراز به تهران نیز به دست آژانس های چارتر کننده مسیر می باشد که البته نسبت به قیمت بلیط سیستمی از قیمت مناسب تر و ارزانتری برخودار هستند. 

بلیط لحظه آخری شیراز به تهران نیز همان بلیط چارتر شیراز به تهران بوده که در لحظات آخری پرواز و برای کمتر از 24 ساعت آینده ، به فروش می رسد و البته بسیار قیمت ارزانتری نسبت به سایر بلیط های دارد که در وب سایت ما نیز می توانید بلیط لحظه آخری شیراز به تهران را به راحتی رزرو نمایید.

بلیط آفری شیراز به تهران نیز ، ارزانترین بلیط ممکن در این مسیر می باشد که برای مشاهده لیست بلیط های آفری شیراز به تهران و البته سایر مسیر باید عضو کانال تلگرامی ما شوید تا بتوانید این لیست را مشاهده نمایید. 

ایرلاین فلای پرشیا

ایرلاین فلای پرشیا یک ایرلاین تازه تاسیس بوده و با مرکزیت شیراز در سال 98 راه اندازی شده است در حال حاضر این ایرلاین در مسیرهای شیراز به تهران ، کیش و مشهد دارای پرواز منظمی بوده است و دوم اینکه در حال حاضر این ایرلاین صرفا کلاس پروازی اکونومی و یا همان اقتصادی را پشتیبانی و پوشش می نمایید . 

میزان بار مجاز ایرلاین فلای پرشیا در کلیه پروازهای داخلی ، 20 کیلوگرم می باشد 

همنین میزان بار مجاز همراه مسافر برای بردن به داخل کابین هواپیما در ایرلاین فلای پرشیا 5 کیلوگرم می باشد. 


مطالب مرتبط با این پست :

بلیط چارتر تهران شیراز فلای پرشیا

بلیط چارتر شیراز مشهد فلای پرشیاخرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.