بلیط چارتر کیش شیراز فلای پرشیا

بلیط چارتری کیش شیراز فلای پرشیا

از جمله بلیط های ارزان در کلیه مسیرها بلیط چارتر بوده است شما می توانید قیمت بلیط چارتر کیش شیراز را از بالای همین صفحه مشاهده نمایید و سیس ایرلاین مورد نظرتان و تا (ساعت پرواز مورد نظرتان)  را انتخاب نمایید و عملیات رزرو را انجام دهید از جمله ایرلاین های تازه تاسیس در مسیر کیش به شیراز ، ایرلاین فلای پرشیا می باشد که در حال حاضر صرفا کلاس پروازی اکونومی یا همان اقتصادی را پوشش می دهد. برای خرید بلیط چارتر ارزان کیش به شیراز فلای پرشیا نیز می توانید از بین لیست پروازی که در بالا سرچ نمودید (در قسمت جستجوی پرواز) به راحتی نام و نشان فلای پرشیا را مشاهده نموده و سپس اقدام به انتخاب آن نمایید. بلیط چارتر و بلیط سیستمی با یکدیگر از نظر نوع هواپیما ، صندلی و ... تفاوتی ندارد منتها از نظر قوانین بلیط با یکدیگر تفاوت دارد یعنی در بیشتر مواقع بلیط های چارتری، یا احتمال کنسلی از سمت مسافر را ندارد و اگر هم داشته باشد دارای میزان جریمه (درصد جریمه) بالایی می باشد و در واقع تحت تاثیر قوانین آن چارتر کننده می باشد اما بلیط چارتر از بلیط سیستمی بسیار ارزانتر بوده و بخصوص که بلیط لحظه آخری چارتر باشد. در ادامه با ماهان فلای همراه باشید

میزان بار مجاز در ایرلاین فلای پرشیا در کلیه پروازهای داخلی 20 کیلوگرم می باشد و میزان بار مجاز همراه مسافر برای بردن به داخل کابین هواپیما نیز 5 کیلوگرم می باشد.

بلیط هواپیما کیش شیراز فلای پرشیا

در مسیر پروازی کیش به شیراز هم می توانید بلیط سیستمی کیش به شیراز و هم بلیط چارتر کیش به شیراز را رزرو نمایید بد نیست بدانید که فروش بلیط سیستمی بدست خوده ایرلاین آن مسیر بوده و بلیط چارتر به دست چارترکننده های ان مسیر می باشد و معمولا بلیط چارتر نیز از قیمت مناسبتر و ارزانتری برخودار است. در میان ایرلاین های مختلفی که مسیر کیش به شیراز را پوشش می دهند ایرلاین تازه تاسیس فلای پرشیا را نیز می توانید انتخاب نمایید که البته به صورت چارتری نیز می باشد و از قیمت مناسبی نیز برخودار است. ایرلاین فلای پرشیا با مرکزیت شیراز در سال 98 راه اندازی شد. 

بلیط لحظه اخری کیش شیراز فلای پرشیا

بلیط لحظه آخری کیش به شیراز در واقع همان بلیط چارتر کیش شیراز می باشد که در لحظات آخر پرواز ( کمتر از 24 ساعت آینده) به فروش می رسد و معمولا از ارزانترین قیمت برخودار بوده است و دقیقا به همین دلیل عده بسیاری به دنبال رزرو بلیط لحظه اخری کیش به شیراز می باشد شما می توانید در وب سایت ما نیز بلیط لحظه آخری و چارتر کیش به شیراز را با یک جستجوی ساده برای "تاریخ امروز" سرچ و مشاهده نموده و قیمت بلیط لحظه آخری این مسیر را مشاهده نمایید و سپس اقدام به رزور نمایید و یا اینکه عضو کانال تلگرامی بلیط لحظه آخری ما شود تا لیست ارزانترین پروازها کیش به شیراز و البته دیگر مسیرها را مشاهده نمایید. 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.