بلیط چارتر استانبول تهران فرودگاه سابیها

بلیط چارتر استانبول تهران فرودگاه سابیها

برای خرید بلیط چارتری استانبول تهران ، با قیمت ارزان و مناسب می توانید از وب سایت ما در بالای همین صفحه در قسمت "جستجوی پرواز" اقدام نمایید بدین صوت که در قسمت مبدا استانبول و در قسمت مقصد تهران و سپس تاریخ مورد نظرتان را انتخاب می نمایید و در نهایت جستجوی پرواز را کلیک می نمایید لیستی از پروازهای استانبول به تهران برای شما شروع به نمایش داده می شود که می توانید با زدن دکمه انتخاب اقدام به رزرو بلیط هواپیما استانبول تهران نمایید.

برای خرید بلیط چارتر استانبول به تهران از مبدا فرودگاه سبیها یا صبیحه گوکچن، می بایست از دو ایرلاین آتا و پگاسوس ، رزرو و خرید نمایید. در حال حاضر ایرلاین ایرانی آتا و ایرلاین ترکی پگاسوس،  از تهران به استانبول و از استانبول به تهران به مبدا و مقصد فرودگاه سبیها به صورت منظم پرواز دارند. 

پس اگر به دنبال این هستید که از فرودگاه سبیها استانبول به مقصد تهران پرواز داشته باشید از این دو ایرلاین در تاریخ های ارائه شده در لیست پرواز ، جهت رزرو استفاده نمایید.سایر ایرلاین ها از فرودگاه جدید استانبول به مقصد تهران پرواز دارند. 

فاصله میدان تقسیم استانبول تا فرودگاه سبیها یا صبیحه کوگچن 41 کیلومتر و یا به عبارتی 35 دقیقه راه است پس زمان مورد نظر برای رسیدن به فرودگاه را در نظر داشته باشید.

برای رفتن به فرودگاه سبیها نیز می توانید از اتوبوس های هاواباس واقع در میدان تکسیم یا تقسیم که هر نیم ساعت یک بار به فرودگاه سابیها حرکت می کنند استفاده نیز نمایید. و بهتر است از استانبول کارت جهت سوار شدن در این اتوبوس ها استفاده نمایید.

بلیط چارتر استانبول تهران ایرلاین آتا فرودگاه سابیها

همانطور که پیشتر گفتیم استانبول دو فرودگاه دارد : فرودگاه جدید استانبول و فرودگاه سابیها (صبیحه) اکثر پروازها از استانبول به تهران در فرودگاه جدید استانبول انجام می گردد اما در این میان افرادی هستند که به دنبال فرودگاه سبیها هستند ، برای رزرو بلیط چارتر استانبول به تهران فرودگاه سبیها ، می توانید از ایرلاین آتا ، استفاده نمایید ایرلاین آتا از جمله ایرلاین های ایرانی بوده که مسیر استانبول تهران از مبدا و مقصد فرودگاه سبیها را پوشش می دهد. و با توجه به اینکه این ایرلاین بلیط چارتر ارائه می دهد دارای قیمت ارزان بوده در نتیجه در وحله اول جهت رزرو بلیط ارزان استانبول به تهران از آتا ایر استفاده و رزرو نمایید.

بلیط چارتر استانبول تهران ایرلاین پگاسوس فرودگاه سابیها

در حال حاضر علاوه بر ایرلاین آتا ایر ، ایرلاین پگاسوس ترکیه نیز مسیر تهران استانبول و استانبول تهران ، را به صورت بلیط چارتر پوشش می دهد که شما نیز می توانید از این ایرلاین استفاده و رزرو داشته باشید. با توجه به کیفیت بالای ایرلاین پگاسوس ، به نسبت کیفیت خدمات آن ، دارای قیمت های مناسب و ارزانی نیز می باشد.

اگر به دنبال رزرو بلیط چارتر از فرودگاه سبیها استانبول به مقصد تهران هستید می توانید ایرلاین پگاسوس را نیز انتخاب نمایید .

در وب سایت ما ( در بالای همین صفحه) می توانید این مسیر استانبول تهران را سرچ نمایید و اقدام به رزرو بلیط ارزان و چارتر استانبول تهران فرودگاه سبیها نمایید.


مطالب مرتبط با این پست :

بلیط هواپیما تهران استانبول فرودگاه سبیها

بلیط هواپیما تهران استانبول ماهان

فرودگاه جدید استانبول


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.