بلیط+هواپیما+تهران+آنکارا+ماهان

بلیط چارتر تهران آنکارا ماهان

برای رزرو بلیط هواپیما چارتر تهران آنکارا ، می توانید به راحتی از بالای همین صفحه اقدام به رزور نمایید بدین صورت که در قسمت مبدا تهران و در قسمت مقصد آنکارا را به صورت کاملا فارسی تایپ می نمایید و در نهایت تاریخ رفت خود را انتخاب می نمایید و سپس روی دکمه سرچ کلیک می نمایید لیست پروازهای تهران آنکارا برای شما شروع به نمایش داده میشود. معمولا در این میان عده ای به دنبال خرید بلیط چارتر تهران آنکارا ماهان می باشند ، که البته انتخاب بسیار درستی نیز دارند ، کیفیت خدمات ماهان بسیار خوب و بالا بوده است ، در نتیجه اینکه در بین مسافران بخصوص سفرهای خارجی دارای محبوبیت خاصی بوده است ، برای رزرو بلیط هواپیما چارتر ماهان تهران انکارا ، نیز بعد از مشاهده لیست پروازهای تهران آنکارا می توانید نام و نشان ماهان ایر را مشاهده نمایید، ماهان ایر در این مسیر در حال حاضر، بلیط چارتر را نیز پوشش می دهد. پس اگر به دنبال پروازی ارزان و باکیفیت در مسیر تهران آنکارا هستید بلیط چارتر تهران آنکارا ماهان را انتخاب نمایید. 

بلیط هواپیما تهران آنکار ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان ایر ، در مسیر تهران آنکارا هم اقدام به فروش بلیط سیستمی و هم بلیط چارتر می نمایید. فرق بین این دو بلیط فقط از نظر فروشنده آن می باشد و از نظر نوع صندلی ، هواپیما و .... با یکدیگر تفاوت ندارند. بلیط چارتر تهران انکارا ، به دست آژانس های چارتر کننده آن مسیر میباشد و در واقع فروشنده بلیط آن چارتر کننده میباشد و بلیط سیستمی در واقع فروشنده بلیط خوده آن ایرلاین بوده است . در این میان در بین چارتر کننده ها یک مسیر رقابت بر سر قیمت و کیفیت خدمات بوده است در نتیجه اینکه ، گاها پیش می آید که بلیط چارتر از بلیط سیستمی تهران آنکارا ، بسیار ارزان تر بوده است. اما همیشه بدین گونه نیست در ادامه با ماهان فلای همراه شوید.

در واقع قیمت بلیط هواپیما چارتر تهران آنکارا ، تحت تاثیر عواملی مانند : تاریخ و ساعت پرواز ، نوع ایرلاین ، نوع بلیط ، نوع کلاس پروازی و .... بوده است اما در هر صورت بلیط چارتر در کلیه مسیرها بخصوص در مسیرهای پرتردد ، از قیمت بسیار ارزنتری برخودار است . برای مشاهده قیمت بلیط چارتر تهران آنکارا ماهان از بالا همین صفحه در قیمت جستجوی پرواز اقدام نمایید تا قیمت آن را برای همین لحظه مشاهده نمایید.

در حال حاضر ماهان ایر در روزهای یک شنبه ، سه شنبه ، پنج شنبه و جمعه به آنکارا پروازهای مستقیم دارد. 

ایران ایر نیز در روزهای یک شنبه و چهارشنبه دارای پروازهای مستقیم به آنکارا می باشد.

این مطالب را نیز می توانید بخوانید " ارز مسافرتی "

پرواز تهران آنکارا ماهان

پروازهای های تهران آنکارا ، در کلیه روزهای هفته برگزار می گردد به غیر از دوشنبه ها ، البته در حال حاضر بدین گونه است . ماهان ایر نیز در پروازهای تهران آنکارا نبز در انواع کلاس های پرازی اکونومی و بیزنیس کلاس ، نیز دارای پوشش بسیار خوبی است. کسانی که تجربه پرواز با ماهان را داشته اند قطعا در پروازهای بعدی خود ماهان را انتخاب می نمایید. در این قسمت بعد نیست تعدادی از پرسش های مسافران تهران انکارا را پاسخ دهیم با ماهان فلای همراه شوید ...

  •  بلیط لحظه اخری انکارا ، را چگونه تهیه و خرید نماییم ؟ برای آگاهی ار لیست پروازهای لحظه آخری ارزان در مسیر داخلی و خارجی بهتر است عضو کانال تلگرام ما شوید در غیر این صورت می توانید مسیر تهران آنکارا را برای کمتر 24 ساعت آینده در وب سایت ما مشاهده نمایید. 
  • نام فرودگاه آنکارا چیست ؟ فرودگاه آسین بوگاه یا بوغا ، که در فاصله 33 کیومتری تا مرکز انکارا میباشد.
  • قیمت بلیط یک طرفه انکارا، چقدر است ؟ قیمت بلیط هواپیما آنکارا تحت تاثیر عوامل بسیاری است ماننده نوع بلیط ، نوع کلاس پروازی ، تاریخ و ساعت پرواز و ... بهترین پیشنهاد این این که قیمت بروز آن را در وب سایت ما مشاهده نمایید.
  • قیمت بلیط هواپیما تهران آنکارا ایران ایر ، چقدر است ؟ ایران ایر نیز از جمله ایرلاین های برتر در مسیر تهران آنکارا میباشد برای مشاهده قیمت آن ار بالا همین صفحه در قیمت جستجوی پرواز تهران آنکارا را انتخاب و سرچ نمایید تا قیمت ایران ایر در مسیر تهران انکارا را مشاهده نمایید.
  • آیا خرید بلیط رفت و برگشت تهران آنکارا الزامی است ؟ خیر. می توانید بلیط رفت را جدا و بلیط برگشت خود را جدا تهیه نمایید 
  • فاصله فرودگاه آنکارا تا مرکز شهر آنکار چقدر است ؟ 33 کیلومتر . و به عبارتی 35 دقیقه را دارید البته بدون در نظر گرفتن ترافیک.
  • چگونه از فرودگاه آنکارا به مرکز شهر آنکارا برویم : 1- اتوبوس شاتل فرودگاهی : اتوبوس بلکو ایر یکی از بهترین گزینه ها ست که از فرودگاه تا مقصد نهایی که ایستگاه راه آهن آنکارا می روند. 2- اتوبوس شهری : خط شماره 442 بین فرودگاه آنکارا و شهر در تردد میباشد که تا مرکز شهر تاریخی آنکارا ، اولوس ، می روند. 3- تاکسی : که البته از گرانترین وسیله های نقلیه در بین این سه مورد هستند ، که به صورت 24 ساعته در فرودگاه وجود داردند.
مطالب مرتبط با این پست :

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.