بلیط هواپیما تهران شیراز

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز ، به راحتی می توانید از بالای همین صفحه اقدام به جستجو و خرید بلیط این مسیر نمایید، در قسمت مبدا تهران و در قسمت مقصد شیراز و در قسمت تاریخ ، تاریخ مورد نظرتان را انتخاب نمایید سپس جستجوی پرواز را کلیک نمایید، لیست پروازهای تهران شیراز تاریخ مورد نظرتان را حالا میتوانید مشاهده نمایید و از این قسمت اقدام به رزرو و نمایید همانطور که مشاهده می نمایید در مسیر تهران شیراز ، ایرلاین های بسیاری وجود دارند بعلاوه اینکه در ساعت های مختلف روز پرواز دارند ، علاوه بر این قیمت ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به شیراز ، برای تاریخ مورد نظرتان را در بالاترین قسمت لیست پروازی مشاهده می نمایید سایر اطلاعات پرواز مانند شماره پرواز ، ساعت دقیقه پرواز ، طرفیت باقی مانده ، نوع کلاس پروازی و .... را نیز می توانید به وضوح مشاهده نمایید ، برای رزرو هر یک از پروازهای مورد نظر ، روی دکمه انتخاب کلیک کرده و در صفحه بعد مشخصات خودتان و یا همراهانتان را وارد نمایید تا در نهایت بعد از پرداخت مبلغ بلیط ، بلیط هواپیما تهران شیراز مورد نظرتان را رزرو و صادر می گردد ، کلیه مراحل و صدور بلیط هواپیما به صورت آنلاین بوده است.

این مطالب را نیز می توانید بخوانید " بلیط هواپیما تهران شیراز رفت برگشت "

 • مدت زمان پرواز تهران شیراز : 50 دقیقه به صورت میانگین
 • اطلاعات پرواز تهران به شیراز امروز : این قسمت را کلیک کرده و تابلوی پرواز فرودگاه مهرآباد را مشاهده نمایید : " اطلاعات پرواز فرودگاه های ایران "
 • ساعت پرواز های امروز تهران به شیراز : برای مشاهده ساعت دقیقت پرواز های امروز تهران به شیراز این مسیر را در کادر بالا همین صفحه جستجو نمایید.
 • روزهای پرواز تهران شیراز : همه روزهای هفته و در  ساعت های مختلف روز توسط ایرلاین های متفاوت

بلیط هواپیما تهران شیراز چارتر

از جمله بلیط خیلی ارزان تهران به شیراز ، بلیط هواپیما چارتر تهران شیراز است همانطور که پیشتر و در مطالب گذشته نیز گفته ایم ، با توجه به اینکه بلیط چارتر ، بدست آژانس های چارترکننده مسیر آن مسیر بوده و رقابت بین این چارتر کننده ها بر سر قیمت و کیفیت خدمات ، معمولا باعث ارزان بودن بلیط هواپیما چارتر تهران به شیراز می گردد. برای خرید بلیط چارتر تهران به شیراز ، می توانید در کادر بالای همین صفحه در قسمت جستجوی پرواز این مسیر را جستجو کرده و اقدام به رزرو بلیط چارتر ارزان تهران شیراز نمایید. توجه داشته باشید که قوانین بلیط چارتر و بلیط سیستمی متفاوت بوده است. 

 • بلیط چارتر چیست؟ بلیط چارتری بلیطی است که بدست آژانس های چارتر کننده بوده و در واقع فروشنده بلیط آن چارتر کننده میباشد و قوانین کنسلی آن از سمت مسافر ، تحت تاثیر قوانین آن چارتر کننده میباشد.
 • بلیط سیستمی چیست؟ بلیط سیستمی هواپیما ، بلیطی است که فروشنده آن خوده ایرلاین بوده است و قوانین کنسلی آن از سمت مسافر ، تحت تاثیر قوانین بلیط سیستمی بوده است
 • پرواز آفر چیست؟ بلیط آفری هواپیما می توانید هم بلیط سیستمی باشد و هم بلیط چارتری ، معمولا گاها پیش می آید که ظرفیت باقی مانده هواپیما یک مسیر پر نشده در این مواقع ، قیمت بلیط هواپیما آن مسیر بسیار ارزن میشود. البته در بیشتر مواقع بلیط آفری هواپیما ، مربوط به مسیرهای پر تردد ماندد مسیر تهران شیراز و ...  میباشد.
این مطلب را نیز می توانید بخوانید " بلیط چارتر تهران شیراز 

بلیط لحظه آخری تهران شیراز

بلیط لحظه آخری تهران شیراز ، دارای ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز میباشد. بلیط لحظه آخری همان بلیط چارتری بوده منتها در ساعات پایانی پرواز بوده است و معمولا برای کمتر از 24 ساعت آینده. اصلاحا به این گونه بلیط ها ، بلیط لحظه اخری می گوید. برای خرید بلیط لحظه آخری تهران شیراز ، این مسیر را در کادر جستجوی پرواز ، بالای همین صفحه برای تاریخ امروز سرچ نمایید تا لیست پروازهای لحظه اخری تهران شیراز را مشاهده نمایید. این مورد نیز ناگفته نماند که با توجه به اینکه بلیط لحظه آخری ، همان بلیط چارتری بوده در نتیجه اینکه تحت تاثیر قوانین آن چارتر کننده میباشد. در ضمن معمولا چون بلیط های لحظه آخری دارای ظرفیت پایین و محدود بوده، بنابراین برای رزرو بلیط هواپیما به صوت دسته جمعی مناسب نمیباشد.

 • چگونه بلیط لحظه آخری ارزان تهران به شیراز را بخریم؟ به دو صورت ، جستجو و سرچ همین مسیر در وب سایت ما(بالای همین صفحه) برای تاریخ امروز، دوم عضو شدن در کانال تلگرامی بلیط لحظه اخری ما
 • بلیط لحظه آخری جیست؟ بلیط لحظه آخری همان بلیط چارتر بوده، منتها برای کمتر از 24 ساعت آینده میباشد و معمولا دارای قیمت ارزان تری بوده چرا که گاها پیش می آید که ظرفیت باقی مانده هواپیما پر نشده در این مواقع چارتر کننده قیمت بلیط ان مسیر را ارزان می کند.

این مطلب را نیز می توانید بخوانید " بلیط لحظه آخری تهران شیراز"

ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز ، را می توانید در بلیط چارتر تهران شیراز ، بلیط لحظه آخری تهران شیراز و بلیط آفر تهران شیراز مشاهده نمایید. بدین صورت که برای مشاهده بلیط چارتر تهران شیراز و بلیط لحظه اخری تهران به شیراز ، می بایست این مسیر را در کادر جستجوی پرواز بالا سرچ نمایید البته برای تاریخ کمتر 24 ساعت آینده. تا بتوانید لیست پروازهای ارزان قیمت تهران شیراز ایرلاین های مختلف را مشاهده نمایید . ترتیب نمایش پروازها، در وب سایت ما براساس ارزانترین نرخ ها بوده است در نتیجه اینکه پروازهای اول جدول پروازی ، ارازنترین های آن مسیر میباشد.

برای مشاهده بلیط آفر تهران شیراز نیز میبایست عضو کانال تلگرامی ما شوید. در مجموعه اینکه نرخ ارزان بلیط هواپیما تهران شیراز ، بستگی به خیلی از عولمل دارد مانند نوع کلاس پروازی ، نوع ایرلاین ، تاریخ و ساعت برگزاری پرواز و ....

 • ارزانترین نرخ بلیط هواپیما شیراز به تهران چیست؟ بلیط لحظه آخری تهران شیراز و بلیط آفری تهران شیراز
 • بلیط خیلی ارزان تهران به شیراز چیست؟ بلیط آفری تهران به شیراز
این مطب را نیز می توانید بخوانید " بلیط آفری تهران شیراز "
مطالب مرتبط با این پست که می توانید بخوانید:

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.