بلیط قطار تهران به مشهد | ماهان فلای

بلیط قطار تهران به مشهد

مشهد به جرات می توان گفت اولین مقصد گردشگری در ایران میباشد. وجود بارگاه حضرت رضا (ع) بعث شده است که همه روزه مسافران زیادی به این شهر سفر نمایید . اما در این میان مسافرانی هستند که قصد سفر به مشهد بوسیله قطار را دارند برای خرید بلیط قطار با قیمت مناسب از طریق وب سایت ما در ماهان فلای می توانید همین اکنون اقدام نمایید.با توجه به اینکه مسیر تهران به مشهد دارای تردد بسیار بالا میباشد گزینه های بسیار برای رزرو آنلاین بلیط قطار وجود دارد که هر کدام دارای قیمت بسیار متفاوتی میباشد.مسیر تهران تا مشهد تقریبا 900 کیلومتر است و در واقع 10 الی 12 ساعت مدت زمان این سفر با قطار زمان میبرد. در ضمن شما خودرو یا اتومبیل خودتان را نیز می توانید در این مسیر جابه جا نمایید.

بلیط قطار تهران به مشهد

اگر قصد سفر تهران به مشهد دارید می توانید از قطارهای این مسیر استفاده نمایید.در این مسیر سه قطار 5 ستاره وجود دارد که اگر قصد دارید از این سفر لذت خاصی ببرید.بهترین گزینه سه قطار : فدک ، نور و زندگی است. که این سه نوع قطار از نظر امکانات بسیار حرفه ای تر و دارای سرعت بالاتری میباشد.قطارهای 5 ستاره علاوه بر امکانات رفاهی امکان سفارش پذیرایی ویژه را نیز دارا میباشد در این میان قطارهای فدک علاوه بر اینها نیز امکان رزرو قطار و هتل را نیز به طور همزمان دارا میباشد. شما برای خرید بلیط ارزان قطار تهران به مشهد در طریق وب سایت ما می توانید هم اکنون اقدام نمایید و این بلیط را با قیمت ارزان تهیه نمایید.

بلیط قطار تهران به مشهد ارزان

قیمت بلیط قطار تهران به مشهد با توجه به تنوع قطارهای مختلف در این مسیر پر تردد دارای تنوع بسیاری میباشد و از قیمت 65 هزار تومان برای هر نفر شروع میشود تا 400 هزار تومان که شما می توانید از انواع قطارهای کوپه ای ، سالنی ، کوپه ای دربست و ... رزرو نمایید در این میان ارزان ترین قیمت بلیط قطار برای مسیر تهران به مشهد مربوط به قطارهای اتوبوسی و 3 ستاره میباشد و بهترین قطار فدک و 5 ستاره میباشد. دوستان ماهان فلای توجه داشته باشید قطار فدک تقربیا بهترین قطار در این مسیر میباشد پس اگر قصد دارید از سفرتان لذت ببرید ادقام به رزرو بلیط قطارهای فدک نمایید.

شماره های تماس با ما :

شماره نمایندگی ما در تهران : 09199395131


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.