قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز ، تاریخ امروز لینک زیر را کلیک نمایید و علاوه بر مشاهده قیمت بلیط می توانید اقدام به رزرو آنلاین این بلیط هواپیما تهران به تبریز نیز نمایید : 

قیمت پرواز تهران به تبریز

دوستان عزیز، لیست پروازهای تهران به تبریز را که در لینک بالا مشاهده کردید به ترتیب ارزان ترین پروازها نمایش داده می شود شما میتوانید از این لیست اقدام به خرید این بلیط هواپیما نمایید. علاوه بر قیمت ، سایر مشخصات پرواز مانند نوع ایرلاین ، نوع هواپیما ، ساعت پرواز و نوع بلیط اعم از سیستمی و چارتری و ... را نیز می تونید با رفتن به قسمت جزئیات پرواز مشاهده نمایید . برای تغییر تاریخ پرواز هم می توانید با کلیک بر روی دکمه "روز بعد" و یا "روز قبل" و هم می توانید دکمه "تقویم" را زده و تاریخ روزهای آینده و قیمت آن را مشاهده نمایید.

پرواز تهران تبریز آتا

در میان افرادی که قصد رزرو بلیط هواپیما تهران به تبریز را دارند عده ای علاوه بر بلیط هواپیما ، به دنبال ایرلاین خاصی نیز هستند و ایرلاین آتا از جمله ایرلاین هایی هست که این مسیر یعنی تهران به تبریز را نیز پوشش می دهد شما میتواید با کلیک بر روی لینک زیر اقدام به مشاهده قیمت و رزور این بلیط هواپیما تهران تبریز نمایید:

رزرو پرواز تهران تبریز آتا

برنامه پروازی تهران به تبریز

با توجه به اینکه مسیر هوایی تهران به تبریز دارای تردد بالا میباشد در 7 روز هفته و در تمامی ساعات مختلف روز بلیط هواپیما تهران به تبریز وجود دارد و ایرلاین هایی که این مسیر یعنی تهران به تبریز را پوشش می دهند عبارتند از : ایرلاین آتا ، ایرلاین ایران ایر تور ، ایرلاین آسمان ، ایران ایر ، هواپیمایی کاسپین ، قشم ایر ، هواپیمایی معراج ، میباشد. 

اطلاعات پرواز فرودگاه تبریز

برای آگاهی از اطلاعات پرواز فرودگاه تبریز روی لینک زیر کلیک نمایید و برد فرودگاه تبریز ، شامل پروازهای ورودی و پروازهای خروجی را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

اطلاعات پرواز فرودگاه تبریز

کانال تلگرام بلیط ارزان هواپیما ماهان فلای

همچنین در اخر اضافه می نماییم که شما با عضویت در کانال تلگرام ماهان فلای می توانید به صورت روزانه لیست ارزان ترین پروازهای ممکن در کلیه مسیرهای داخلی و خارجی به صورت چارتری و سیستمی مشاهده نمایید . این لیست پروازهای آفری که در کانال تلگرام قرار می گیرند به صورت لحظه آخری بوده و با توجه به قیمت پایین آنها به سرعت گرفته (رزرو) میشود، در نتیجه اینکه اگر پرواز مورد نظر شما در لیست بود سریعا اقدام به رزور و خرید نمایید چرا که علاوه بر تکمیل ظرفیت در هر لحظه ، ثبات قیمتی نیز ندارد و قیمت ها به سرعت تغییر می کنند.

کانال تلگرام بلیط ارزان هواپیما

درصورت هر گونه سوال و ابهام در فرایند رزرو بلیط هواپیما ، با ما در تماس باشید


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.