قیمت+بلیط+هواپیما+تهران+زاهدان

قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما تهران به زاهدان روی لینک زیر کلیک نمایید ، لیستی از پروازهای این مسیر تهران به زاهدان برای تاریخ امروز برای شما باز میشود که میتوانید علاوه بر مشاهده قیمت، اقدام به رزرو و خرید بلیط هواپیما این مسیر نمایید :

 قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان

قیمت های بلیط هواپیما تهران به زاهدان که در لینک بالا مشاهده می نمایید براساس ارزان ترین بلیط هواپیما این مسیر شروع به نمایش داده میشود. علاوه بر این، نوع هواپیما ، تاریخ و ساعت پرواز ، شماره پرواز ، نوع ایرلاین ، نوع بلیط هواپیما (سیستمی و چارتری) ، و ... را میتوانید با رفتن به گزینه جزئیات پرواز مشاهده نمایید. علاوه بر این میتوانید با زدن دکمه "تقویم" قیمت سایر روزهای پرواز این مسیر را مشاهده نمایید . پس از انتخاب تاریخ پرواز ، با زدن دکمه "انتخاب" وارد مرحله وارد کردن اطلاعات فردی جهت رزرو پرواز میشود در مرحله بعد پرداخت مبلغ بلیط و در نهایت صدور بلیط و دانلود بلیط.

قیمت بلیط رفت و برگشت تهران زاهدان

برای مشاهده قیمت بلیط رفت و برگشت تهران به زاهدان میتوانید پس از مشاهده قیمت بلیط رفت روی دکمه "مسیر مخالف" کلیک نمایید و قیمت های برگشت این مسیر را مشاهده کرده و اقدام به رزرو و خرید نمایید.

پروازهای چارتری تهران زاهدان

برای خرید پروازهای چارتری تهران به زاهدان، روی لینک زیر کلیک نمایید و در قسمت جزئیات پرواز نوع بلیط نوشته شده است، که عنوان "اکونومی" همان بلیط های چارتری در این مسیر میباشد. توجه داشته باشید که بلیط های چارتری براساس قوانین چارتر کننده آن مسیر بوده و مانند قوانین بلیط های سیستمی نیست یعنی اینکه در زمینه کنسل کردن بلیط های چارتری از سمت مسافر قوانین براساس چارتر کننده آن مسیر میباشد (ممکن از با درصد جریمه بالا کنسل شود و یا اصلا نشود . بهتر است قبل از رزرو با ما در تماس باشید)

رزرو بلیط چارتری تهران زاهدان

برنامه پروازی تهران زاهدان

با توجه به اینکه مسیر هوایی تهران به زاهدان دارای تردد بالا میباشد در همه روزهای هفته یعنی در 7 روز هفته و در ساعات مختلف روز دارای پرواز به شرح زیر میباشد : شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه ، جمعه . ایرلاینی هایی هم که این مسیر را پوشش می دهند عبارتند از : ایرلاین کاسپین ، آسمان ، ماهان ، زاگرس ، قشم ایر ، ایران ایر ، ایران ایر تور ، میباشد. 

ارزان ترین بلیط تهران به زاهدان

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به زاهدان، بهترین گزینه استفاده از "بلیط های لحظه آخری" این مسیر میباشد معمولا بلیط های لحظه اخری در ساعات پایانی پرواز آن مسیر ارائه میشود و نکته مهم در رزرو اینگونه پروازها سرعت عمل میباشد . برای مشاهده و رزور بلیط های ارزان این مسیر پیشنهاد ما به شما عضو شدن در کانال بلیط لحظه اخری ما میباشد. (لینک زیر)

کانال تلگرام بلیط ارزان هواپیما ماهان فلای

همانطور که در بالا گفته شد خرید بلیط ارزان هواپیما برای بسیاری از افراد اهمیت خاص دارد . در نتیجه اینکه اگر قصد سفر ارزان در مسیر مورد نظرتان را دارید حتما عضو کانال تلگرام ماهان فلای شوید . ما به صورت روزانه لیست ارزان ترین پروازها در کلیه مسیرهای داخلی و خارجی را به صورت سیستمی و چارتری در کانال خود قرار می دهیم که می توانید اقدام به رزرو نمایید: (لینک زیر را کیلک نمایید و عضو شوید)

کانال تلگرام بلیط ارزان هواپیما

اطلاعات پرواز فرودگاه زاهدان

برای مشاهده پروازهای ورودی و پروازهای خروجی فرودگاه زاهدان به صورت آنلاین (به روز) روی لینک زیر کلیک نمایید و برد فرودگاه زاهدان را مشاهده نمایید :

اطلاعات پرواز فرودگاه زاهدان

شماره تلفن فرودگاه زاهدان :33222774 054

آدرس وب سایت فرودگاه زاهدان : zahedan.airport.ir

آدرس فرودگاه زاهدان : زاهدان، بلوار مرزداران


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.