قیمت بلیط تهران کیش ماهان

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش ماهان

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما از تهران به کیش به راحتی به سهولت می توانید از قسمت بالای همین مطلب اقدام نمایید و قیمت بلیط تهران کیش ایرلاین ماهان را برای تاریخ های مختلف مشاهده نمایید. بدین صورت : در کادر بالا که نوشته "به کجا پرواز می کنید" در قسمت مبدا "تهران" و در قسمت مقصد " کیش" را به صورت فارسی وارد می نمایید سپس در قسمت "تاریخ رفت" تاریخ مورد نظرتان را انتخاب می نمایید و در نهایت روی دکمه "جستجو"ی پرواز کلیک می نمایید. لیستی از پروازهای مسیر تهران به کیش برای شما شروع به نمایش داده می شود که براساس ارزانترین قیمت بلیط تهران به کیش بوده است. در این قسمت می توانید ایرلاین ماهان ایر را انتخاب نمایید بدین صورت که در قسمت جزئیات پرواز می توانید نام و نشان ایرلاین ماهان ایر را ببنید. معمولا کسانی ایرلاین ماهان ایر را انتخاب می نمایید که دارای تجربه پرواز بالاتری می باشند ، چرا که این ایرلاین دارای خدمات بسیار باکیفیت نسبت به سایر ایرلاین ها می باشد. حالا با زدن دکمه " انتخاب" وارد فرایند رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران به کیش ماهان می شوید. ( در این قسمت به گزینه های بزرگسال ، کودک و خردسال توجه داشته باشید)  که باید مشخصات فردی خود و یا همراهانتان (اگر دارید) وارد نمایید. در مرحله بعد تاریخ پرواز و ساعت پرواز و سایر اطلاعات را تایید کرده و شماره تلفن همراه خود به همراه ایمیل خود را وارد می نمایید (اگر ایمیل ندارید می توانید از ایمیل نمونه که ما قرار داده ایم استفاده نمایید) در نهایت وارد پرداخت مبلغ بلیط هواپیما این مسیر می شوید و بعد از پرداخت موفق شما ، می توانید نسخه pdf بلیط را دانلود نمایید و چاپ نمایید ( البته در مسیرهای داخلی نیازی به چاپ بلیط نیست همون نسخه pdf داخل گوشی شما باشه کافیه) و با یک کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی به فرودگاه مراجعه می نمایید. در طی فرایند رزرو اگر دچار ابهام شدید می توانید با ما تماس بگیرید. 

بلیط چارتر تهران کیش ماهان

ایرلاین ماهان ایر در مسیر تهران به کیش دو نوع بلیط سیستمی و چارتری را ارائه می دهد که می توانید اقدام به رزرو بلیط چارتر تهران کیش ماهان ایر نمایید. توجه داشته باشید که قوانین بلیط سیستمی و چارتری با یکدیگر تفاوت دارد به صورت واضح تر اینکه : بلیط سیستمی در هر شرایطی، با توجه به کلاس پروازی ، قابلیت کنسلی از سمت مسافر را دارد اما بلیط چارتری بدین صورت نبوده و تحت تاثیر قوانین چارتر کننده مسیر بوده ممکن است کنسل کند یا نکند و البته اگر کنسل هم نمایید دارای میزان جریمه بالایی خواهد بود اما چرا بدین گونه است، زیرا که معمولا قیمت بلیط چارتر نسبت به بلیط سیستمی پایین تر بوده ، اما از نظر نوع صندلی ، هواپیما و ... به بلیط سیستمی تفاوتی ندارد.هر کدام از دو نوع بلیط سیستمی و چارتری مزایای مربوط به خود را دارد. 

بلیط هواپیما تهران به کیش ماهان

ایرلاین ماهان ایر همانطور که در بالا گفته شد هم بلیط چارتر و هم بلیط سیستمی در این مسیر(تهران کیش) را پوشش می دهد که در دو نوع کلاس پروازی اکونومی و بیزینس کلاس بوده . شما میتوانید در هنگام رزرو بلیط هواپیما تهران به کیش هم از کلاس پروازی اکونومی و هم از کلاس پروازی بیزنس تهران به کیش بهره مند شوید. این دو نوع کلاس پروازی خدمات مربوط به خود را دارد. کلاس پروازی بیزینس ماهان ایر دارای قیمت بالاتری نسبت به کلاس پروازی اکونومی بوده و دارای امکاناتی نظیر : منتخبی از بهترین مهمانداران ، تلویزیون های 42 اینچی نصب شده در کابین هواپیما ، کترینگ غذاهای متنوع ، صندلی راحت و تخت خواب شو ، حمل بار تا 25 کیلوگرم برای پروازیهای داخلی (در پروازهای خارجی 40 کیلوگرم) و ... میباشد. 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.