قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران ماهان

پرواز مشهد به تهران ماهان

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما مشهد(MHD) به تهران(THR) ماهان ایر می توانید از بالای همین صفحه اقدام نمایید و قیمت این مسیر را برای تاریخ های مختلف مشاهده نمایید . بدین صورت که در کادر بالا در قسمت مبدا "مشهد" و در قسمت مقصد "تهران" را به صورت فارسی وارد می نمایید و سپس "تاریخ رفت" مورد نظرتان را انتخاب می نمایید سپس روی دکمه "جستجو" کلیک می نمایید لیستی از پروازهای مسیر مشهد به تهران برای شما باز می شود، این لیست براساس ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به تهران برای شما نمایش داده می شود که شامل قیمت بلیط هواپیما ، نوع بلیط (سیستمی و چارتر) ساعت پرواز ، ظرفیت باقی مانده ، شماره پرواز ، نام و نشان ایرلاین ، می باشد. در اینجا اگر قصد دارید بلیط هواپیما مشهد به تهران ماهان ایر را رزرو نمایید می توانید نام ونشان ماهان ایر را نیز مشاهده نمایید سپس روی دکمه "انتخاب" کلیک می نمایید در این مرحله باید مشخصات فردی خود و یا همراهانتان (اگر دارید) وارد نمایید به گزینه های بزرگسال ، کودک و خردسال توجه داشته باشید این قسمت شامل نام و نام خانوادگی ، شماره ملی (شماره پاسپورت برای پروازهای خارجی) شماره موبایل مسافر ، و یک کد امنیتی می باشد (اطلاعات رزرو شما در قسمت پایین نیز قابل مشاهده است) بعد از وارد کردن مشخصات روی دکمه "رزرو" کلیک می نمایید در این مرحله باید ایمیل خودتان را وارد نمایید که اگر ایمیل ندارید می توانید از ایمیل نمونه که قرار داده ایم استفاده نمایید سپس روی دکمه "پرداخت" کلیک می نمایید ، سپس صفحه ای برای شما باز می شود که اطلاعات رزرو شما را نمایش می دهد (به صورت دقیق بخوانید و چک کنید) که باید تیک گزینه "از اطلاعات پرواز خود اطمینان دارم" را گذاشته و سپس روی دکمه "پرداخت" کلیک نمایید در این مرحله باید مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید. در نهایت و پس از پرداخت موفق شما ، بلیط شما به صورت فایل pdf صادر می شود که میتوانید دانلود کرده و چاپ نمایید.

 بلیط آفری مشهد به تهران

با توجه به اینکه مسیر هوایی مشهد به تهران دارای ترافیک بالا بود و دارای مسافران زیادی می باشد معمولا بلیط های آفری و لحظه آخری در این مسیر وجود دارد برای رزرو و خرید بلیط آفری هواپیما مشهد به تهران پیشنهاد می کنیم که عضو کانال تلگرام بلیط آفری ما به این آدرس شوید "کانال تلگرام بلیط آفری ماهان فلای". ما در کانال خود به صورت منظم و سه بار در روز لیست ارزانترین بلیط های آفری ویژه در انواع مسیرهای داخلی و خارجی قرار می دهیم که می توانید از قیمت بلیط ارزان هواپیما مشهد به تهران آگاهی پیدا کنید توجه داشته باشید که قیمت بلیط های آفری ثابت نبوده و برای همان تاریخ می باشد و ممکن است گران و یا ارزانتر شود. پس از مشاهده قیمت بلیط ارزان هواپیما مسیر مشهد به تهران ، همان لحظه اقدام به رزرو نمایید چرا که بدلیل قیمت پایین به سرعت از سمت سایر افراد رزور می شود. 

بلیط لحظه آخری مشهد به تهران

با توجه به اینکه مسیرهوایی مشهد به تهران دارای ترافیک بالا بوده، معمولا بلیط های لحظه آخری بسیاری نیز در این مسیر می باشد. بلیط های لحظه اخری برای 24 ساعت قبل از پرواز آن مسیر بوده در نتیجه اینکه گاها پیش می آید که از قیمت مناسبتری برخودار هستند که این قیمت ها نیز به دلیل چارتر بودن بلیط و لحظه آخری بوده بلیط دارای نوسان قیمتی بوده و ممکن است گران و یا ارزانتر شود. پیشنهاد ما برای خرید بلیط لحظه اخری مشهد به تهران عضو شدن در کانال تلگرام ما میباشد. چرا که بدون صرف وقت می توانید لیست بلیط های لحظه اخری مشهد تهران را به صورت روزانه مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که در بلیط های لحظه اخری کلیه مسیرها امکان کنسلی از سمت مسافر را ندارد ، چرا که معمولا بلیط های لحظه اخری چارتری بوده و تا زمان پرواز نیز (کمتر از 24 ساعت) چیزی نمانده در نتیجه اینکه کنسلی از سمت مسافر ندارد و یا اگر داشته باشد دارای میزان جریمه بالایی خواهد بود. پس اگر از پرواز خودتان مطمئن هستید اقدام به خرید بلیط لحظه آخری نمایید. 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.