لیست قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد

لیست قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد

برای مشاهده لیست قیمت بلیط هواپیما از تهران به مشهد می توانید از بالای همین صفحه اقدام نمایید بدین صورت که در قسمت مبدا "تهران" و در قسمت مقصد "مشهد" را وارد می نمایید و سپس در قسمت "تاریخ رفت" تاریخ مورد نظرتان را انتخاب می نمایید که هم به صورت شمسی و هم به صورت میلادی می توانید انتخاب نمایید سپس روی دکمه "جستجو"ی پرواز کلیک می نمایید بعد از کلیک، لیستی از پروازهای مسیر تهران به مشهد برای شما باز می شود که براساس ارزانترین بلیط هواپیما تهران به مشهد باز می شود در این قسمت ساعات مختلف پرواز و ایرلاین های مختلف ، را میتوانید انتخاب نمایید. این لیست قیمت تهران مشهد برای همین تاریخ می باشد و دائما در حال تغییر می باشد. برای رزرو پرواز موردنظرتان روی دکمه "انتخاب" کلیک نمایید و اطلاعات خود را وراد نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران مشهد

با توجه به اینکه مسیر هوایی تهران به مشهد از جمله پرترافیک ترین مسیرهای هوایی می باشد، معمولا دارای پروازهای لحظه آخری و آفری بسیاری میباشد. برای مشاهده بلیط هواپیما لحظه اخری تهران به مشهد (24 ساعت مانده به پرواز) می توانید به صورت بالا که توضیح داده ایم این مسیر را جستجو نمایید و قیمت بلیط های لحظه آخری تهران به مشهد را برای تاریخ امروز مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که بلیط های لحظه آخری همان بلیط چارتر بوده که در لحظات آخر پرواز به فروش می رسند که بدلیل قیمت ارزان آنها ، دارای محبوبیت خاصی در بین مسافران می باشد. این بلیط های لحظه آخری برای 24 ساعت مانده به پرواز بوده در نتیجه اینکه احتمالی کنسل کردن از سمت مسافر را ندارد پس به این مورد توجه داشته باشید.

بلیط آفری تهران به مشهد

معمولا در مسیر تهران به مشهد ، بلیط های آفری بسیاری وجود دارد به دلیل مسافران زیاد در این مسیر. برای مشاهده قیمت بلیط آفری تهران به مشهد می توانید عضو کانال تلگرام ما"ماهان فلای" شوید تا این لیست آفری را مشاهده و رزرو نمایید. بلیط های آفری تهران به مشهد معمولا همان بلیط های چارتر و سیستمی بوده منتها به دلیل مختلفی ماننده ساعت و تاریخ پرواز و ... دارای قیمت بسیار ارزانتری بوده. بلیط های آفری از نظر نوع صندلی ، هواپیما و ... با بلیط سیستمی و چارتری تفاوتی ندارد.

بلیط هواپیما تهران مشهد ماهان

بسیاری از افراد برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد به دنیال ایرلاین خاصی هستند ایرلاین ماهان ایر نیز به دلیل کیفیت خدمات بالایی که دارد دارای محبوبیت خاصی در بین مسافران با تجربه بوده. اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد ماهان ایر را دارید از قسمت بالای سایت که مسیر تهران به مشهد را جستجو کردید می توانید لیست قیمت بلیط هواپیما این مسیر را را به همراه نوع ایرلاین ، شماره پرواز و ... را مشاهده نماید. در این قسمت نام و نشان (آرم) ماهان ایر را  می توانید مشاهده کنید و با زدن دکمه "انتخاب" پرواز ماهان تهران مشهد را رزرو نمایید. ماهان ایر در مسیر تهران به مشهد دو نوع کلاس پروازی اکونومی و بیزنیس کلاس را پوشش می دهد.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.