قیمت بلیط کیش هواپیمایی ماهان

قیمت بلیط کیش هواپیمایی ماهان

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیمایی کیش در مسیرهای تهران به کیش ، مشهد به کیش ، تبریز به کیش ، رشت به کیش ، شیراز به کیش و ... می توانید از بالای همین صفحه اقدام نمایید بدین صورت که در قسمت مبدا شهر مورد نظر شما و در قسمت مقصد "کیش" را وارد می نمایید سپس لیستی از پروازها مقصد کیش برای شما باز می شود که می توانید ایرلاین ماهان را انتخاب نمایید و با زدن دکمه "انتخاب" فرایند رزرو بلیط هواپیما کیش ماهان ایر را کامل نمایید . علاوه بر ایرلاین ماهان ایر سایر ایرلاین ها نیز در مسیر کیش فعال بوده اما به توجه به خدمات حرفه ای ماهان ، بسیاری از افراد با تجربه در پرواز، ایرلاین ماهان ایر را انتخاب می نمایید که صد البته انتخاب درستی هم دارند ایرلاین ماهان ایر در دو نوع کلاس پروازی اکونومی و بیزنس کلاس ، به صورت بلیط چارتر و بلیط سیستمی مسیر کیش را پوشش می دهد که می توانید رزرو و انتخاب نمایید. علاوه بر نوع ایرلاین شما می توانید سایر قیمت ها ، نوع هواپیما ، ظرفیت باقی مانده ، شماره پرواز و ... را مشاهده نمایید.

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش ماهان

همانطور که در بالا گفته شد برای رزور می توانید از کادر بالای همین صفحه در قسمت جستجوی پرواز اقدام نمایید. برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش ماهان ایر نیز در قسمت مبدا "تهران" و در قسمت مقصد "کیش" را وارد می نمایید و سپس "تاریخ مورد نظرتان" را انتخاب می نمایید سپس پرواز را "جستجو" می نمایید که لیستی از پروازهای تهران به کیش برای شما باز می شود که علاوه بر ایرلاین ماهان سایر ایرلاین ها را مشاهده می نمایید نام و نشان ایرلاین ماهان ایر را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید. دوستانی که مایل هستند که بلیط آفری تهران به کیش را نیز به صورت روزانه مشاهده نمایید عضو کانال تلگرام ما شوند "کانال تلگرام ماهان فلای

قیمت بلیط هواپیما مشهد به کیش ماهان

برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما مشهد به کیش ماهان ایر نیز می توانید به همین صورت (در بالا توضیح داده شد) عمل نمایید : در قسمت مبدا "مشهد" و در قسمت مقصد "کیش" را انتخاب نمایید و سپس "تاریخ" مورد نظرتان را وارد نمایید سپس شروع به جستجو نمایید پروازهای مشهد به کیش برای شما شروع به نمایش داده می شود که براساس ارزانترین پرواز برای آن روز، شروع به نمایش داده می شود. با زدن دکمه "انتخاب" وارد فرایند رزرو و خرید بلیط هواپیما مشهد به کیش می شود در ضمن اگر مایل هستید که قیمت بلیط های آفری مشهد به کیش را مشاهده و رزرو نمایید عضو کانال تلگرام ما به این ادرس شوید : "کانال تلگرام بلیط آفری هواپیما" 

قیمت بلیط هواپیما تبریز به کیش

از جمله مسیرهای هوایی کیش ، تبریز به کیش بوده که می توانید در بالای همین مطلب این مسیر را جستجو نمایید بدین صورت که که در قسمت مبدا "تبریز" و در قسمت مقصد "کیش" و در قسمت "تاریخ رفت" ، تاریخ مورد نظرتان را وارد نمایید و سپس "جستجو" را کلیک نمایید در این قسمت لیست پروازهای تبریز به کیش برای شما باز می شود که می توانید قیمت بلیط هواپیما تبریز به کیش را مشاهده نماید. قیمت ها بر اساس ارزانترین ها می باشد برای تاریخ همان روز. اگر به دنبال پرواز لحظه آخری تبریز به کیش به صورت بلیط آفری تبریز کیش می باشد عضو کانال تلگرام ما شوید: "کانال تلگرام ماهان فلای" توجه داشته باشید که در حال حاضر مسیر تبریز به کیش در روزهای "شنبه" پرواز ندارد اما در سایر روزهای هفته پرواز دارد.

قیمت بلیط هواپیما رشت به کیش

همانطور که در بالا گفته شد برای رزرو بلیط هواپیما رشت به کیش و یا مشاهده قیمت بلیط هواپیما رشت به کیش در کادر بالای همین مطلب در قسمت جستجو پرواز باید این مسیر را بدین صورت سرچ نمایید :  در قسمت مبدا "رشت" و در قسمت مقصد "کیش" و سپس "تاریخ" موردنظرتان را وارد نمایید و سپس پروازها را "جستجو" نمایید لیست پروازهای آن روز رشت به کیش برای شما باز می شود که با زدن دکمه "انتخاب" وارد مرحله رزرو آنلاین بلیط هواپیما رشت به کیش می شوید. توجه داشته باشید که در مسیر رشت به کیش ، در حال حاضر روزهای یک شنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و جمعه پرواز موجود بوده و در سایر روزها پرواز ندارد. معمولا پروازهای لحظه آخری رشت به کیش و پروازهای آفری رشت به کیش ، از قیمت ارزان تر و مناسب تری برخودارد هستند در نتیجه پیشنهاد می کنیم عضو کانال بلیط آفری ما به این آدرس شوید : " کانال تلگرام بلیط ارزن لحظه آخری" ماهان فلای ما شوید. 

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش

از جمله مسیرهای پروازی از مبدا شیراز ، پرواز شیراز به کیش بوده که به صورت روزانه و در ساعات مختلف روز، این مسیر دارای پرواز بوده . برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش با پوشش ایرلاین های مختلف و یا رزرو بلیط هواپیما شیراز به کیش توسط ایرلاین های مختلف ، می توانید این مسیر را در کادر بالای همین صفحه در قسمت "به کجا پرواز می کنید" این مسیر را بدین صورت جستجو نمایید : در قسمت مبدا "شیراز" و در قسمت مقصد "کیش" و در قسمت "تاریخ" ، تاریخ مورد نظرتان را وارد کرده و در نهایت روی "جستجوی پرواز" کلیک کرده . لیست پروازهای شیراز به جزیره کیش برای آن روز را مشاهده می نمایید که براساس ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به کیش برای شما نمایش داده می شود که علاوه بر قیمت می توانید نوع هواپیما ، نوع ایرلاین ، نوع بلیط ، شماره پرواز ، ساعت پرواز و ... را مشاهده نمایید و سپس با زدن دکمه "انتخاب" وارد فرایند رزرو بلیط هواپیما شیراز به کیش می شوید. معمولا این مسیر یعنی شیراز به کیش دارای بلیط های لحظه آخری شیراز به کیش بوده که می توانید با عضویت در کانال تلگرام ما (کانال تلگرام بلیط آفری) لیست بلیط های افری شیراز به کیش به صورت لحظه آخری و بلیط چارتر شیراز به کیش را مشاهده کرده و رزرو نمایید. 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.