پرواز+تهران+آنکارا+ماهان

بلیط هواپیما تهران آنکارا ماهان

برای خرید بلیط هواپیما تهران آنکارا ، می توانید ار بالای همین صفحه اقدام نمایید بدین صورت که در قسمت جستجوی پرواز در قسمت مبدا و در قسمت مقصد و سپس تاریخ مورد نظر را انتخاب می نمایید ، و در نهایت دکمه سرچ را کلیک می نماید سپس لیستی از پروازهای مسیر تهران به آنکار ترکیه شروع به نمایش داده می شود که علاوه بر قیمت بلیط هواپیما تهران آنکار ، ظرفیت باقی مانده آن روز ، نوع ایرلاین ، تاریخ و ساعت و دقیقه پرواز ، نوع بلیط اعم از چارتر و سیستمی ، نوع کلاسی پروازی اعم از اکونومی و بیزنس و ... را می توانید مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که در مسیر تهران آنکارا روزهای دوشنبه در حال حاضر پرواز وجود ندارد اما در سایر روزها دارای پرواز منظمی می باشد. همانطور که در لیست پروازی تهران آنکارا مشاهده می نمایید ایرلاین های متفاوتی این مسیر ار پوشش می دهند ، در این میان ایرلاین برتر ماهان ایر نیز وجود دارد که می توانید نام و نشان ایرلاین ماهان را مشاهده نمایید و سپس اقدام به رزرو بلیط هواپیما تهران (IKA) آنکارا(ESB) ماهان نمایید. 

پرواز تهران آنکارا ماهان

همانطور که پیشتر گفته شد ، ماهان ایر در مسیر تهران آنکارا دارای پروازهای منظمی بوده است که می توانید به آسانی رزرو نمایید.  پرواز مستقیم تهران آنکارا ماهان ، که در لیست بالا مشاهده می نمایید به صورت مستقیم بوده است. قیمت بلیط هواپیما تهران آنکارا ، با توجه به شرایط مختلف دارای قیمت های متفاوتی بوده است مانند نوع بلیط اعم از چارتر و سیستمی ، نوع کلاس پروازی ، ساعت و تاریخ پرواز ، و ... معمولا در مسیر های داخلی و البته خارجی، ارزانترین بلیط هواپیما بلیط چارتر بوده است ، از جمله ایرلاین هایی که بلیط چارتر تهران آنکارا را پوشش می دهد ماهان ایر می باشد. جهت رزرو پرواز تهران آنکارا ماهان ، از بالای همین صفحه ادقام نمایید.

بلیط چارتر تهران آنکارا ماهان

از جمله بلیط ارزان در مسیر تهران به آنکارا ، بلیط چارتر این مسیر بوده است. در این میان ایرلاین برتر ماهان ایر دارای بلیط چارتری بوده که می توانید به راحتی از بالای همین صفحه اقدام به رزور بلیط چارتر تهران آنکارا ماهان نمایید. ایرلاین هایی دیگر نیز بلیط چارتر تهران آنکارا را نیز پوشش می دهد که می توانید رزرو نمایید.

مدت زمان پرواز تهران آنکارا

  • مدت زمان پرواز تهران آنکارا به صورت میانگین 2 ساعت 30 دقیقه می باشد.
  • نام فرودگاه آنکارا فرودگاه آسین بوغا بوده که البته به فرودگاه آنکار مشهور بوده است .
  • فاصله فرودگاه آسین بوغا یا بوگا یا فرودگاه آنکارا تا مرکز شهر آنکارا چقدر است ؟ 28 کیلومتر و به عبارتی 30 دقیقه راه دارید البته به صورت مستقیم و بدون ترافیک .
  • فرودگاه آنکارا چند ترمینال دارد ؟ 2 ترمینال . برای پرواز داخلی و خارجی

فاصله تهران تا آنکارا با هواپیما

مسافت و فاصله تهران تا آنکارا 2082 کیلومتر میباشد.

چگونه ای فرودگاه آنکارا یا آسین بوغا به مرکز شهر آنکارا برویم ؟ 

  • اتوبوس ویژه فرودگاه : در محوطه فرودگاه آنکارا این اتوبوس ها وجود دارند که مسافران را به مرکز شهر آنکارا و بالعکس جابه جا می نمایید نام این اتوبوس ها به زبان ترکی Havaş Otobüsleri می باشد که مسافت فرودگاه تا شهر آنکارا را در 45 دقیقه طی می کنند.
  • اتوبوس های شهری : خط شماره 442 اتوبوس شهری شما را به آنکارا می رساند ایستگاه این اتوبوس ها در درب خروجی پروازهای ورودی و خروجی قرار دارند.
  • تاکسی : در ترکیه هزینه تاکسی گران است و براساس کیلومتر محاسبه میشود این تاکسی ها 24 ساعته در فرودگاه حضور دارند.

اپلیکیشن خرید بلیط ارزان هواپیما

برای خرید بلیط به صورت آسان و به سهولت از وب سایت ما می توانید اپلیکیشن بلیط ارزان هواپیما ماهان فلای را در گوشی همراه خود نصب کرده و هر لحظه می توانید علاوه بر مشاهده قیمت بلیط مسیر مورد نظرتان، اقدام به رزرو آن نیز نمایید. در حال حاضر این نسخه اپلیکیشن بلیط هواپیما ماهان فلای برای اندروید طراحی شده است. از انتهای صفحه اپلیکیشن ما را دانلود نمایید.

مطالب مرتبط با این پست :

بلیط هواپیما تهران استانبول ماهان

پرواز مستقیم تهران به استانبول

پرواز مستقیم تهران به آنکارا

پرواز مستقیم تهران ازمیر

فرودگاه جدید استانبول


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.