بلیط هواپیما تهران شیراز

بلیط هواپیما تهران شیراز ، را می توانید به صورت بلیط چارتر تهران شیراز و بلیط لحظه آخری تهران به شیراز و یا بلیط آفری تهران به شیراز در انواع کلاس های پروازی متفاوت در وب سایت ما "ماهان فلای" رزرو و خرید نمایید برای هر یک از موارد بالا که پیشتر گفته شد به توضیح و شرح آنها می پردازیم با در روند خرید بلیط هواپیما این مسیر دچار سردرگمی نشوید با ما همراه شوید ...

بلیط چارتر تهران شیراز

بلیط هواپیما چارتر تهران به شیراز ، از جمله بلیط هایی ارزان در این مسیر بوده است که می توانید به یک جستجوی ساده در وب سایت ما آن را رزرو و خرید نمایید : در قسمت بالای همین صفحه در کادر "جستجوی پرواز" در قسمت مبدا تهران و در قسمت مقصد شیراز را وارد و تایپ می نمایید سپس تاریخ را انتخاب می نمایید و در نهایت روی دکمه "جستجوی پرواز" کلیک می نمایید ؛ لیست پروازهای تهران به شیراز برای شما شروع به نمایش داده می شود که در میان پروازهای قابل مشاهده هم پروازها چارتر این مسیر و هم پروازی سیستمی این مسیر را مشاهده می نمایید. معمولا بلیط چارتر تهران به شیراز (و البته سایر بلیط های چارتری) بدلیل اینکه بدست آژانسهای چارتر کننده آن مسیر می باشد و به دلیل رقابت بین این چارتر کننده ها ؛ از قیمت مناسبتری برخودار هستند که می توانید پروازی ارزان به شیراز داشته باشید. در همین صفحه شما می توانید سایر مشخصات پرواز مانند : قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز ،  نوع بلیط ( اعم از چارتر و سیستمی ) ، نوع کلاس پروازی (اعم از اکونومی و بیزینس) ، ساعت و تاریخ پرواز ، نوع ایرلاین ، ظرفیت باقی مانده صندلی های هواپیما و قوانین را نیز قبل از خرید و رزرو مشاهده نمایید. 

  • قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز چقدر است ؟ قیمت بلیط هواپیما در کلی مسیر ها ثابت نبوده و بهتر است این مسیر را سرچ نمایید (در بالا توضیح داده شد) تا قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز تاریخ مورد نظرتان را بتوانید مشاهده نمایید
  • مدت زمان پرواز تهران به شیراز چقدر است؟ 50 دقیقه به صورت عادی و در شرایط خوب
  • قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز ایران ایر ، چقدر است ؟ قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز ایرلاین ایران ایر ، را نیز می توانید در هنگام جستجوی این مسیر مشاهده نمایید البته ناگفته نماند ایرلاین های بسیاری علاوه بر ایران ایر در این مسیر پرترافیک ، تردد می نمایند.
این مطلب را نیز می توانید بخوانید " بلیط چارتر تهران شیراز "

بلیط لحظه آخری تهران شیراز

بلیط لحظه آخری تهران به شیراز ، نیز از جمله بلیط های ارزان در این مسیر بوده است ، منتهای مراتب اینکه بلیط لحظه آخری همانطور که از نام آن پیداست برای لحظات آخر پرواز بوده است. برای خرید بلیط لحظه آخری تهران به شیراز می بایست این مسیر را در هنگام جستجو ، برای تاریخ امروز (کمتر از 24 ساعت آینده) انتخاب نمایید تا بتوانید پروازهای لحظه آخری تهران به شیراز را مشاهده نمایید . معمولا و گاها در مسیرهای پر ترافیک مانند تهران شیراز ، ظرفیت باقی مانده هواپیما پر نشده ، در این لحظه چارترکننده مسیر اقدام به کاهش قیمت بلیط می نماید که می توانید پروازی ارزان داشته باشید. پس توجه داشته باشید که بلیط لحظه آخری همان بلیط چارتری بوده است و تحت قوانین آن چارتر کننده می باشد.

  • فرق بلیط چارتری و لحظه آخری چیست ؟ بلیط لحظه آخری هواپیما در واقع همان بلیط چارتری بوده است که در لحظات آخری مانده به پرواز معمولا با قیمت ارزانتری به فروش می رسد.
  • فرق بلیط چارتری و بلیط سیستمی چیست؟ بلیط هواپیما چارتری به دست آژانس های چارتر کننده بوده است و فروشنده این نوع از بلیط ها آنها هستند اما بلیط هواپیما سیستمی بدست خوده ایرلاین بوده و فروشنده بلیط سیستمی آن ایرلاین بوده است.
این مطلب را نیز می توانید بخوانید " بلیط لحظه آخری تهران شیراز "

بلیط آفری تهران شیراز

بلیط آفری تهران به شیراز ، از جمله دیگر بلیط های ارزان در این مسیر بوده است که می توانید آن را در وب سایت ما رزرو و خرید نمایید برای مشاهده لیست بلیط آفری تهران به شیراز و البته سایر مسیرهای دیگر می بایست عضو کانال تلگرامی ما به این آدرس شوید " کانال تلگرام بلیط ارزان هواپیما " ما به صورت روزانه و در ساعات مختلف روز ، لیست بلیط آفری کلیه مسیرهای داخلی و خارجی اعم از تهران به شیراز ، را در کانال خود قرار می دهیم که به این صورت در وقت شما جهت جستجوی بلیط ارزان تهران به شیراز و ... صرفه جویی بعمل آمده و به صورت آسان قیمت بلیط آفری تهران به شیراز را مشاهده می نمایید در عین حال با جستجوی همین مسیر در صفحه اول سایت ما نیز می توانید لیست بلیط آفری و ارزان تهران شیراز را نیز ، مشاهده نمایید. بلیط آفری هواپیما هم شامل بلیط سیستمی بوده و هم بلیط چارتر.

این مطلب را نیز می توانید بخوانید : " بلیط آفری تهران شیراز "

این مطالب را نیز می توانید بخوانید :

بلیط هواپیما تهران شیراز

بلیط هواپیما تهران شیراز رفت برگشت

ارزانترین بلیط هواپیما تهران شیراز


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.