قیمت+بلیط+هواپیما+تهران+کیش+ماهان

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش ماهان را می توانید در بالای همین صفحه مشاهده نمایید بدین صورت که در قسمت به کجا پرواز می کنید مبدا خود را تهران و مقصد خود را کیش و سپس تاریخ مورد نظر را انتخاب می نمایید در نهایت روی دکمه جستجو کلیک مینمایید در این لحظه لیست پروازهای تهران به کیش برای تاریخ مورد نظر برای شما شروع به نمایش داده می شود شما در این صفحه می توانید انواع پروازهای مسیر تهران به کیش را در به همراه قیمت، ساعت پرواز ، ظرفیت باقیمانده ، شماره پرواز، نوع ایرلاین،  قوانین مربوط به ایرلاین ،و ... را مشاهده نمایید توجه داشته باشید که قیمت ها هر لحظه در حال تغییر میباشد

شما می توانید با استفاده از گزینه تقویم قیمت بلیط هواپیمای تهران به کیش در سایر روزها را مشاهده نیز نمایید.

این مطلب را نیز می توانید بخوانید " قیمت بلیط تهران کیش ماهان "

بلیط چارتر تهران کیش

بلیط چارتر تهران به کیش را نیز می توانید در وب سایت ما مشاهده و رزرو می باشد توجه داشته باشید که قوانین بلیط چارتری با قوانین بلیط سیستمی متفاوت بوده و معمولاً بلیط چارتری قابلیت کنسل از سمت مسافر را ندارد و اگر چنانچه داشته باشد دارای میزان جریمه بالایی خواهد بود با توجه به رقابت بین آژانسهای چارتر کننده معمولاً بلیط چارتری تهران به کیش نسبت به بلیط هواپیمایی سیستمی تهران از قیمت مناسب ترو ارزانتر برخوردار است از جمله دیگر خدمات هواپیمایی ایرلاین ماهان ارائه بلیط‌ چارتری علاوه بر بلیط سیستمی در مسیر تهران به کیش می باشد و شما به راحتی می توانید عملیات رزرو این مسیر را در وب سایت ما انجام دهید

این مطلب را نیز می توانید بخوانید " بلیط هواپیما کیش "

بلیط کیش لحظه آخری

با توجه به اینکه مسیر هوایی تهران به کیش دارای میزان ترافیک بالای مسافربری می باشد علاوه بر بلیط چارتری و بلیط سیستمی در این مسیر شما می توانید بلیط لحظه آخری نیز رزرو نمایید توجه داشته باشید که بلیط لحظه آخری کیش برای کمتر از 24 ساعت آینده می‌باشد از طرفی بلیط  لحظه آخری در واقع همان بلیط چارتری بوده و در نتیجه تحت تاثیر قوانین بلیط ‌چارتری محسوب می‌شود با توجه به اینکه بلیط لحظه آخری همانطور که از نام آن پیداست برای لحظات آخر پرواز می باشد در نتیجه برای رزرو به صورت گروهی مناسب نمی باشد چون معمولاً دارای ظرفیت محدودی هستند.

  • چگونه بلیط آفری تهران به کیش را تهیه نماییم؟ برای خرید بلیط آفری مسیر تهران به کیش شما می توانید با عضویت در کانال تلگرامی ما لیست به روز ترین آفری ها را در در کلیه مسیرها مشاهده نمایید ما در هر 24 ساعت 3 بار لیست آفری ها را قرار می دهیم که می توانید علاوه بر مشاهده قیمت اقدام به رزرو آن نیز نمایید.
  • ارزانترین قیمت بلیط کیش چه نوع بلیطی است ؟ قیمت بلیط ارزان هواپیما در مسیر تهران به کیش ( و سایر مسیرها) به عوامل بسیاری بستگی دارد مانند تاریخ پرواز ،ساعت پرواز، نوع ایرلاین ، نوع کلاس پروازی شما و ... می توانید برای رزرو ارزانترین بلیط هواپیمای تهران به کیش از بلیط لحظه آخری این مسیر و بلیط آفری این مسیر را رزرو نمایید.
این مطلب را نیز می توانید بخوانید " قیمت بلیط کیش هواپیمای ماهان "

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.